Realu.lt

„Hollister“ vadovas: gamykla Kaune – strateginis investicijų projektas

„Hollister“ vadovas: gamykla Kaune – strateginis investicijų projektas

50 mln. eurų vertės gamykla Kauno rajone yra strateginis JAV medicinos įrangos gamintojos „Hollister“ investicijų projektas, sako įmonės vadovas. JAV investuotojas sukurs apie 300 naujų darbo vietų.

„Galime teigti, kad priėmėme teisingą sprendimą, padėsiantį užtikrinti tolesnę mūsų įmonės sėkmę. Svarbiausias „Hollister Incorporated“ tikslas ir įsipareigojimas – kurti pridėtinę vertę sveikatos priežiūros industrijoje ir pagerinti žmonių gyvenimo kokybę“, – pranešime spaudai sakė „Hollister“ prezidentas ir generalinis direktorius George'as Maliekelis (Džordžas Maliekelis).

Trečiadienį Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) pradėtos naujos gamyklos statybos.

Užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Mantas Katinas sako, kad rinkdamiesi vietą gamyklai, „Hollister Incorporated“ atstovai ypatingą dėmesį kreipė ne tik į geografinę padėtį ir investicijų aplinką, bet ir į regiono darbuotojų kvalifikaciją ir . gebėjimus.

„Lietuva, o tiksliau – Kauno regionas, atitiko jų lūkesčius, ir tikimės, jog ši sėkmės istorija taps puikiu pavyzdžiu kitoms medicinos įrangos gamybos bendrovėms“, – teigė M. Katinas.

„Hollister Incorporated“ žada bendradarbiauti su Kauno technologijos universitetu, Lietuvos sveikatos mokslų universitetu ir kitomis šalies mokymo įstaigomis - padės joms tobulinti mokslinių tyrimų, inžinerijos ir technologijų programas, rengti aukštos kvalifikacijos specialistus ir stiprinti vietos darbo rinką.

Pirmojo statybos etapo darbus atlieka statybų bendrovė „YIT Kausta“, juos planuojama baigti 2019 metais.

JAV Ilinojaus valstijoje įsikūrusi „Hollister“ turi gamybos ir platinimo padalinius trijuose žemynuose, biurus daugiau nei 25 pasaulio šalyse ir tiekia produkciją į daugiau nei 80 rinkų.

1921 metais įkurta ir darbuotojams priklausanti bendrovė yra viena iš trijų didžiausių pasaulio stomos priežiūros, šalinimo sistemos sutrikimus lengvinančių priemonių gamintojų, taip pat siūlanti intensyvios terapijos bei žaizdų priežiūros įrangą. Stomos priežiūros priemones bendrovė gamins ir Lietuvoje įsikursiančioje gamykloje.

Kauno LEZ neseniai 30 mln. eurų vertės gamyklą pradėjo statyti Vokietijos „Hella“, o kita Vokietijos įmonė „Continental“ spalio pabaigoje pranešė ketinanti čia investuoti 95 mln. eurų.

Šaltinis: BNS
„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Pasidalink naujiena