Realu.lt

Į pirmąjį pasimatymą kviečia, šalia Nemuno statomas unikalus projektas - NEMUNO PARKAS

Į pirmąjį pasimatymą kviečia, šalia Nemuno statomas unikalus projektas - NEMUNO PARKAS

Išskirtinis regione naujos statybos projektas NEMUNO PARKAS prisideda prie Prienų miesto atgimimo ir suteikia puikią galimybę įsigyti būstą nuostabios, Nemuno kilpų regioninio parko, gamtos prieglobstyje. Projekto išskirtinumą formuoja patraukli visuma, sudaryta iš modernios 5 aukštų gyvenamųjų butų erdvės, kotedžų komplekso ir verslo centro su SPA bei grožio paslaugų oazėmis.

Prioritetinės projekto gairės – saugi ir patraukli aplinka, nevaržanti erdvė, draugiškumas gamtai, tačiau tuo pačiu ir modernios technologijos, kurortinį potencialą pritaikyti kokybiškai kasdienybei. Būsimiems NEMUNO PARKO gyventojams, įsigijusiems butus, kurių tarpe jau yra Kaune, Vilniuje ar šiuo metu vis dar užsienyje gyvenantys žmonės, paruošta  automobilių stovėjimo aikštelė su elektromobilių pakrovimo stotele, lauko apšvietimas, pasivaikščiojimo takeliai. Gyventojai turės galimybę naudotis tik jiems skirta sporto salė su treniruokliais, dviračiu saugyklomis, sandėliukais, taip pat planuojama įrengti saulės elektrinės modulius, kurie aprūpins elektra bendrąsias pastato patalpas.

NEMUNO PARKO koncepciją projektavo Kančo studija, o visą projektą plėtoja Kaune gerai žinomo Gričiupio parko namų projekto plėtotoja “Windowsa” įmonių grupė.

Pasak 2018m. Kauno metų architekte pripažintos Gustės Kančaitės, šis projektas lyg modernios architektūros vėjas, kviečiantis plėtotojus stiebtis kuriant Prienų miesto veidą didingų, miestą supančių, gamtos vaizdų kontekste. Ji pabrėžia, kad miestas yra itin strategiškai patogioje vietoje - vos 30 kilometrų iki Kauno ir vos 5 kilometrai iki Birštono, o tai būsimiems NEMUNO PARKO gyventojams atvers puikias galimybes, tarkim, į Birštono kurortą nuvykti, kad ir dviračių takais.

Jau dabar galite pamatyti kaip sparčiai keičiasi pastato fasadas, montuojami langai PENTHOUSE tipo būstuose, 5 aukšte, taip pat montuojami balkonai, tvarkoma projekto teritorija. Šiuo metu NEMUNO PARKO projekte galite įsigyti būstą nuo 33 kv.m. iki  112 kv.m. ploto.

Dėmesio! Apie visa tai išsamiai ir su visomis Jus dominančiomis detalėmis supažindins CAPITAL KAUNAS brokeriai - jau rugsėjo 25d. 12 - 16val.

„Kviečiame į pirmąjį pasimatymą su NEMUNO PARKU! Renginio metu turėsite unikalią galimybę tapti tais laimingaisiais, kurie gaus išskirtines nuolaidas būstui įsigyti! Pasimatykite su savo svajone jau dabar.“ – Nemuno parkas.

Daugiau informacijos: nemunoparkas.lt

Pasidalink naujiena