Realu.lt

Į Svencelę sugrįžta pramoginių laivų paroda ir vasariškas renginys BOAT AND HOUSE SHOW 2022!

Į Svencelę sugrįžta pramoginių laivų paroda ir vasariškas renginys BOAT AND HOUSE SHOW 2022!

Liepos 9-10 dienomis įspūdingų pamario vaizdų apsuptoje Svencelėje vyks išskirtinė pramoginių laivų paroda ir vandens pramogų kupinas renginys - BOAT AND HOUSE SHOW 2022.

Jau antrus metus iš eilės organizuojamoje parodoje BOAT AND HOUSE SHOW susiburs pažangiausi Lietuvos pramoginių laivų statytojai ir eksponuojami išskirtiniai laivai, įvertinti tarptautinėje rinkoje. Renginyje savo produkciją ir paslaugas taip pat pristatys ir kiti su vandens turizmu bei jo pramogomis susiję gamintojai bei tiekėjai.

BOAT AND HOUSE SHOW 2022 dalyvių lauks daugybė vasariškų pramogų visai šeimai: unikali galimybė pasiplaukioti pramoginiais laivais (test-drives) ir išbandyti įvairias vandens pramogas, susipažinimas su Mažosios Lietuvos regiono kulinariniu paveldu ir jo tradicinių patiekalų degustacijos, nemokamos kaitavimo pamokos, kūrybinės dirbtuvėlės, autentiškos regiono pramogos ir atrakcijos bei išskirtiniai pasirodymai.

Norintys pajusti ypatingą Kuršių marių dvasią galės pasimėgauti akį veriančiais vaizdais – nepakartojama marių ir Negyvųjų kopų panorama, pasižvalgyti po naujai statomą Svencelės uostą ir pasijusti lyg Venecijoje, bevaikštant tarp vandens kanalų, jungiančių visą Svencelės salų kvartalą su Kuršių mariomis.  

Parodos metu taip pat bus pristatyta Svencelės plėtros vizija, Svencelės uostas ir jachtklubas. Vidaus vandens kelių direkcija pristatys Lietuvos vidaus vandens kelių plėtrą: jau vykdomi projektai ir jų perspektyvos Lietuvoje.

Laikas: liepos 9 d. nuo 9 iki 22 val.; liepos 10 d. nuo 10 iki 16 val.

Vieta: Svencelės uostas, Svencelė.

Renginys yra NEMOKAMAS!

Naujienas apie BOAT AND HOUSE SHOW 2022 sekite Facebook

Renginio organizatorius: CAPITAL MARINE.

Kviečiame kartu praleisti nuostabų ir įsimintiną vasaros savaitgalį ant Kuršių marių kranto!

Pasidalink naujiena