Realu.lt

Įgyvendinta vieno žmogaus labai tamsi vizija: parduodamas visiškai juodas namas

Įgyvendinta vieno žmogaus labai tamsi vizija: parduodamas visiškai juodas namas

Ilinojaus valstijoje, JAV, už 250 000 dolerių parduodamas išskirtinis namas - tiek išorėje, tiek viduje jis yra juodas.

Namo kelionė į tamsą prasidėjo nudažius jo stogą juodai. Namo savininkas biržos agentas Sethas Goodmanas pasakoja, jog juodai nudažius stogą, galvoje ėmė aiškėti vaizdas, kaip namas atrodys apkalus jį juodomis dailylentėmis. „Žinojau, kad viskas bus juoda, nuo viršaus iki apačios, viduje ir išorėje. Kai namą pamatai gyvai, apima visiškai kitoks jausmas nei matant jį tik nuotraukose”.

realtor.com nuotr.

„Kai esi name, viduje nėra kraupu. Jame nėra tamsios, slegiančios atmosferos, kaip kad daugelis gali pamanyti”, - pasakoja savininkas. „Aš tikrai nesu gotų kultūros gerbėjas ir niekada anksčiau nesu turėjęs visiškai juodo namo. Būnant viduje, namas man atrodo labai šiuolaikiškas, švarus ir unikalus”.

Dabartinis namo savininkas pasakoja, jog namą, kurį jis įsigijo 1990, teko atnaujinti iš esmės. Beveik visos vidinės sienos buvo baltos, kiliminė danga taip pat buvo balta, išorinės dailylentės buvo gelsvos, o stogas buvo smėlio spalvos. Namo šeimininkas visada vertino šį namą už jo unikalią aštuonkampio formą.

Šiandien vidinės sienos, lubos ir išoriniai langų apvadai yra juodi lyg naktis. Vis dėlto ne viskas name yra juoda. Siekiant sukurti kontrastą juodai spalvai, vidiniai langų ir durų apvadai, kai kurios interjero detalės, plytelės ir stalviršiai yra balti, virtuvės spintelės - tamsiai pilkos.

realtor.com nuotr.
realtor.com nuotr.
realtor.com nuotr.

Namo savininkas Goodmanas sako, jog nepaisant namo interjere vyraujančios tamsios spalvos, namas nėra nykus. „Kai visi namo langai atviri, taip pat ir viršutiniame aukšte esantys stoglangiai, namo vidų užlieja natūrali šviesa”, - sako jis.

Šis namas yra išskirtinis ne tik savo spalvomis, bet ir forma. „Name nėra kvadratinių kambarių. Visas namas yra aštuonkampis, todėl kambarių forma labai skiriasi. Yra net sraigtiniai laiptai, kuriais galima patekti į viršutinio aukšto palėpę“, – aiškina savininkas.

Šioje palėpėje yra pagrindinis miegamasis ir vonios kambarys. Ant kiekvienos sienos yra po langą, o lubose dar įmontuoti ir stoglangiai. Antrasis miegamasis ir vonios kambarys yra pirmajame aukšte.

realtor.com nuotr.

Name yra tris automobilius talpinantis garažas, kuris, žinoma, taip pat yra juodas.

Neįprastas namas yra tolėliau nuo pagrindinio kelio. „Dauguma miesto gyventojų net nežino, kad čia yra toks namas. Ši vieta, kurią puošia daug brandžių medžių, yra gana nuošali”, - pasakoja namo savininkas.

Goodmanas pabrėžia, kad jo tikslas buvo padaryti šį namą kuo labiau išskirtinesnį, ir jis nė nenutuokė, kokio dėmesio jo namas susilauks. „Su manimi susisiekė žmonės iš visų valstijų. Jie giria ir žavisi mano namu. Šaunu, kad jis buvo pastebėtas kaip unikalus namas”, - dalijasi namo savininkas.

Ar susivilios pirkėjas juoda vizija už 250 000 dolerių?

O jūs ar norėtumėte gyventi visiškai juodame name?

Daugiau nuotraukų galite pamatyti namo skelbime.

Paruošta pagal realtor.com medžiagą

Pasidalink naujiena