Realu.lt

Internetinės loterijos prizas - prabangus trijų kambarių butas Dubline

Internetinės loterijos prizas - prabangus trijų kambarių butas Dubline

Internetu nusipirkus loterijos bilietą už 17,50 euro galima laimėti prabangų trijų miegamųjų kambarių butą Dubline. Dabartinis buto savininkas Keithas Mooney nori suteikti kam nors galimybę įveikti „dabartines rinkos sąlygas“ ir tapti savo „svajonių namų“ savininku. Juk būsto kainos Airijoje vis kyla į viršų.

Laimėtojas taip pat gaus 10 000 eurų. Jei laimėtojas nenorės gyventi laimėtame bute, jis galės jį išnuomoti už maždaug 2200 eurų per mėnesį. Tačiau Keithas pageidautų, kad prizas atitektų tam, kuris „mėgautųsi gyvenimu bute“.

Loterijos prizas - 138 kv. m ploto butas. Jame yra trys erdvūs miegamieji kambariai su įmontuotomis spintomis. Pagrindinį miegamąjį puošia unikalus sienų dizainas.

Elegantiškas virtuvės stalas ir didžiulė sofa svetainėje puikiai tiks vakarojimui su svečiais. Virtuvėje įrengta sala ir paruošta visa buitinė technika. Norintieji pakvėpuoti grynu oru galės išeiti į sodą, kuriuo teks dalintis su dar dviejų butų savininkais.

Namas, kuriame yra butas, yra apsuptas parduotuvių, mokyklų, parkų, restoranų ir sporto centrų.

Organizuojamos loterijos tikslas - surinkti 100 tūkst. eurų vietinėms psichikos sveikatos priežiūros organizacijoms, siekiant padėti tiems, kurie patiria didelių asmeninių sunkumų.

Keithas paaiškino: „Mano brolis Stewartas, būdamas 24 metų, mirė po ilgametės kovos su psichinės sveikatos problemomis, įskaitant ir priklausomybes. Kadangi daugelis mūsų draugų ir giminaičių susiduria su panašiais iššūkiais, norėjome pabandyti padaryti ką nors gero, ypač dabar”.

 

Šaltinis: prian.ru

Pasidalink naujiena