Realu.lt

Ivanka Trump su vyru įsigijo išskirtinę vilą už 24 mln. dolerių

Ivanka Trump su vyru įsigijo išskirtinę vilą už 24 mln. dolerių

Buvusio JAV prezidento Donaldo Trumpo dukra Ivanka su sutuoktiniu įsigijo dar vieną neeilinį nekilnojamojo turto objektą - išskirtinėje saloje Indian Creek esantį namą, kainavusį 24 mln. dolerių.

Nuolat apsaugos saugoma sala, kurioje stovi tik 40 namų, yra Majamio Biscayne įlankoje. Praėjusių metų pabaigoje pora šioje saloje įsigijo apie 80 arų ploto tuščią sklypą, už kurį sumokėjo 32,2 mln. Dolerių. Anksčiau šis sklypas priklausė dainininkui Julio Iglesias.

Sutuoktinių pora planavo įsigytame sklype statyti namą, tuo tarpu gyveno nuomojamame name, Serfsaido mieste, vandenyno pakrantėje. Prabangus namas yra beveik už 1,5 km nuo pietų Šamplaino bokštų, kurių dalis praėjusį mėnesį sugriuvo.

Galbūt Ivanka su vyru norėjo daugiau privatumo ir saugumo, todėl ir pasirinko namą saloje, kuri dažnai vadinama saugiausia vieta Floridoje. Name, vadinamame „atnaujintu neoklasikos šedevru”,  yra šeši miegamieji, aštuoni vonios kambariai ir beveik 800 kv.m vidaus erdvė. Ypatingą prabangos pojūtį namui suteikia 8 metrų aukščio kupolo formos lubos, ištaigingi dvigubi laiptai, atviros pramogų zonos, erdvi šeimos susirinkimams skirta patalpa, medžiu dekoruotas darbo kambarys, didelė sporto salė ir didžiulis pagrindinis miegamasis su dviem vonios kambariais.

Sklypas, kuriame stovi namas, yra apie 0,5 ha ploto. Jame yra prižiūrimas sodas, baseinai ir didelė prieplauka.

Saugumu ir patogumais išsiskiriantis privatus kompleksas turi savo 24 valandas budinčias policijos pajėgas, golfo aikštyną ir užmiesčio klubą.

Daugiau nei 120 ha ploto sala, „Forbes” praminta „milijardierių bunkeriu”, garsi savo gyventojais. Čia gyvena milijardierius investuotojas Carlas Icahnas, supermodelis Adriana Lima. Neseniai šioje saloje namą už 17 mln. dolerių įsigijo Tomas Brady ir Gisele Bündchen. Pranešama, kad įsigytą namą jie planuoja nugriauti ir jo vietoje statyti naują.

Šaltinis: realtor.com

Pasidalink naujiena