Realu.lt

Ką slepia NT skelbimų nuotraukos? Neapsigaukite!

Ką slepia NT skelbimų nuotraukos? Neapsigaukite!

Šiandien svajonių namų paieškos prasideda nuo nuotraukų. Tikėtina, kad jei naršėte nekilnojamojo turto skelbimų svetainėse, ne kartą susiviliojote nuostabiais jaukių, malkomis kūrenamų židinių, prabangių marmurinių vonių ar stumdomomis durimis uždaromų namų biurų vaizdais. Tačiau ne viskas yra taip gražu, kaip atrodo nuotraukose.

Pasirodo, kai kurie nuotraukose puikiai atrodantys namų elementai kelia daug rūpesčių, kai tenka juos naudoti kasdien, nuolat valyti ir prižiūrėti. Dažnai jie ir veikia ne taip puikiai, kaip būtų galima to tikėtis. Tad į internetinę svajonių būsto medžioklę eikite plačiai atmerkę akis.

Pateikiame 8 dalykus, kurie ypatingai papuošia nuotraukas, tačiau neypatingai patrauklūs būna kasdienybėje.

1. Malkomis kūrenamas židinys

 

Nuotrauka: pixabay.com

Kai nekilnojamojo turto skelbimo nuotraukoje pamatome židinį, mintys iš karto ima suktis apie jaukius žiemos vakarus, su artimaisiais leidžiamus prie spragsinčio židinio. Vis dėlto dauguma namų savininkų nustoja naudoti židinius jau po pirmųjų metų, nes tai reikalauja daug darbo (paruošti malkas, jas atnešti ir nuolat mesti į ugnį) ir sukuria didelę netvarką (pelenai, malkų atplaišos). Jei židinys buvo nekokybiškai sumūrytas ar neprižiūrimas taip, kaip reikia, dėl blogos traukos iš jo gali sklisti dūmai, nujuodinsiantys ne tik židinio apdailą, bet ir kambario sienas ar lubas.

2. Stumdomos durys

Nuotrauka: pixabay.com 

Stumdomos durys nuotraukose visada atrodo žavingai. Tokios durys yra puikus būdas taupant vietą atskirti du gretimus kambarius. Tačiau, jei esate būsto pirkėjas, būkite atidūs. Daugelyje nuotraukų stumdomos durys slepia darbo vietą, skalbinių ar vonios kambarį. Realiame gyvenime labai dažnai jos neveikia taip, kaip turėtų. To priežastis: stumdomos durys, kabančios ant slankiklių, neįsistato į durų rėmą, todėl mažai slopina garsus, kas gali būti nemenka problema.

3. Vonia su atviromis kojelėmis

Nuotrauka: pixabay.com

Ar yra kas nors romantiškiau už vonią ant kojelių? Tačiau realybėje tokia vonia puikiausiai veikia, jei šalia yra dušo kabina. Jei norite vonioje nusiprausti po dušu, nėra labai smagu būti susuktam į vonios užuolaidų kokoną, kuris vis lįs į vonią ir lips prie jūsų kūno.

taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kaip vonia yra įkomponuota kambaryje. Jei ji bus įsprausta į kampą ar liesis su siena, kaip dažnai nutinka, bus sudėtinga išvalyti tiek po ja, tiek aplink vonią.

4. Medžio dailylentės

Nuotrauka: pixabay.com

Gamtos mylėtojams dažnai patinka kaimiškas interjeras su daugybe medinių dailylenčių. Tačiau iš tikrųjų medinėmis dailylentėmis dekoruoti kambariai gali būti tamsūs ir niūrūs. Todėl rinkdamiesi panašų būstą, ypatingai dėmesį atkreipkite į apšvietimą. Čia turėtų būti puikiai suderintas natūralus apšvietimas su lubų šviestuvais, įleidžiamais šviesos šaltiniais ir nukreipiamais šviestuvais.

5. Šviestuvai su atviromis lemputėmis

Nuotrauka: pixabay.com

Negi dar nesibaigė Edisono lempučių manija? Žinoma, tokios lemputės yra greitas būdas pridėti vintažinį akcentą paprastam kambariui ir nuotraukose jos gali atrodyti intriguojančiai, tačiau iš tikrųjų jos nesuteikia pakankamai šviesos. Be to, jas labai sudėtinga valyti.

6. Tamsios sienos

Nuotrauka: unsplash.com

Nuotraukose tamsios sienos atrodo dramatiškai ir gali būti šioks toks paįvairinimas akims po masės baltų sienų variacijų skelbimuose. Tačiau realiame gyvenime tokios sienos jums gali nepadaryti jokio įspūdžio ir gali atrodyti netgi visai blogai.

Tokios sienos turi būti tobulai lygios, nes priešingu atveju išryškės visi trūkumai. Dažna „pasidaryk pats” klaida yra naudoti blizgius dažus ant sienų plokštės ar tinko. Blizgūs dažai labiau išryškina kiekvieną netobulumą nei matiniai ir kai kuriose vietose blizgumas gali skirtis.

Be to, kaip ir medinės dailylentės, tamsios sienos sugeria kambario šviesą. Taigi, įsitikinkite, kad kambaryje yra gerai suderintas natūralus apšvietimas, lubų ir tiksliniai šviestuvai. Be to, tokiame kambaryje puikiai dera ir stalinės lempos, nes silpnos šviesos tamsioje patalpoje atrodo labai viliojančiai.

7. Trinkelėmis ar akmenimis grįstas įvažiavimas

Nuotrauka: pixabay.com

Trinkelėmis ar akmenimis grįstas įvažiavimas neabejotinai suteikia patrauklumo. Tačiau prieš rinkdamiesi tokį namą, paklauskite savęs, ar esate pasiruošęs imtis visų reikalingų priežiūros darbų, kad trinkelės nebluktų nuo saulės ar kad tarp jų neaugtų žolės.

Jei ketinate įsigyti namą su trinkelėmis grįstu įvažiavimu, būtinai paklauskite, kaip buvo atliekami trinkelių klojimo darbai. Svarbu, kad klojant trinkeles būtų taikomi patys geriausi ir moderniausi metodai. Jei trinkelės bus sudėtos nekokybiškai, dėl neigiamos temperatūros susidarantis ledas laikui bėgant gali iškiloti trinkeles ir kelias ar kiemas bus nebelygus.

8. Marmuras (ar marmuro imitacijos plytelės)

Nuotrauka: pixabay.com

Virtuvėje ar vonios kambario sienų apdailai naudojamas marmuras visiems labai patinka. Nuotraukose jis atrodo puikiai. Tačiau realiame gyvenime marmuras tinka tik dviejų tipų žmonėms: keistuoliams-tvarkos manjakams ir tiems, kuriems patinka laikui bėgant susidarančios dėl oksidacijos susidarančios apnašos.

Marmurą imituojančios porceliano plytelės dažnai pasirenkamos kaip pigesnis ir mažiau priežiūros reikalaujantis marmuro pakaitalas. Jos taip pat nuotraukose atrodo puikiai, tačiau ne visada taip pat gerai atrodo pažiūrėjus iš arčiau ar praėjus kuriam laikui. Norėdami išgauti vientisų plokščių efektą, reikia iki minimumo sumažinti siūles tarp plytelių ir naudoti plytelių spalvą atitinkantį glaistą. Tačiau laikui bėgant jis patamsėja, išryškindamas plytelių kontūrus.

Šaltinis: realtor.com

Pasidalink naujiena