Realu.lt

Kaip paprastai paruošti butą pardavimui? Pavyzdys prieš ir po

Kaip paprastai paruošti butą pardavimui? Pavyzdys prieš ir po

Naujus namus žmonės renkasi ne tik pagal lokaciją ar kainą, bet ir pagal tai, kaip būstas atrodo ir kokį jausmą kelia - visi norime gyventi jaukiuose namuose. Tam reikia derančių baldų ir interjero detalių, kurie kartu būstą paverstų namais.

Interjero dekoro studija „Lemonade decor studio” pateikia pavyzdį, kaip nesudėtingai galima padekoruoti parduodamą butą, suteikiant jam daugiau jaukumo ir patrauklumo.

Atliktas dekoras ir profesionalios nuotraukos kelia būsto vertę, tikėtina, kad jis bus parduotas arba išnuomotas greičiau ir už didesnę kainą.

Buto paruošimas: prieš ir po                                                                                                                                                                      Buto dekoravimo pavyzdys: prieš ir po               

Pradedant planuoti ar atnaujinti interjerą, pirmiausia reikėtų nuspręsti, kokią spalvų paletę naudosite. Įkvėpimui galite panaudoti koloritą, kurį diktuoja objektą supanti aplinka. Šiame objekte buvo pasirinkta naudoti monochromines spalvas, kadangi butas įsikūręs naujai atgimstančiame rajone, sostinėje, naujos statybos daugiabutyje.

Jei jūsų būstas yra miško apsuptyje, tiktų žemės atspalvių medžiagos ir baldai, medis, natūralios tekstūros bei dekoro elementai.

    

   

Derančių detalių pagalba galime susikurti aplinką, kurioje norėsis būti.

Jei patinkantį stilių atrasti sudėtinga ir nežinote nuo ko pradėti, galite pasinaudoti interjero dizainerio arba interjero dekoratoriaus paslaugomis.

 

Daugiau dekoro idėjų ir patarimų rasite „Lemonade decor studio” socialiniuose tinkluose:

Facebook: lemonadestudija

Instagram: lemonade_decor_studio

 

Pasidalink naujiena