Realu.lt

Kaip paruošti namus pavasariui? Keli paprasti patarimai kiekvienam

Kaip paruošti namus pavasariui? Keli paprasti patarimai kiekvienam

Pavasaris - stebuklingas metas, kai norisi atsinaujinti patiems ir atnaujinti namus. Po ilgos, šaltos ir niūrios žiemos norisi gaivos, šviesos ir spalvų. Gali būti sudėtinga sugalvoti, nuo ko pradėti kurti pavasarinę atmosferą namuose ir neišleisti krūvos pinigų. Pateikiame keletą idėjų, padėsiančių pagyvinti savo gyvenamąją erdvę.

Puoškite gėlėmis

Žinoma, vienas paprasčiausių būdų į namus pasikviesti pavasarį - pamerkti spalvingų gėlių puokštę. Narcizai, tulpės, hiacintai - šias gėles rasite daugelyje parduotuvių ir jomis galite papuošti visas savo namų erdves - nuo svetainės ir valgomojo iki miegamojo ar vonios kambario.

Įliekite spalvų

Po žiemą vyravusių pilkų ir baltų atspalvių pavasarėjant norisi daugiau spalvų. Pats metas savo namus pagyvinti pastelinėmis, o jei nebaisu, ir ryškesnėmis spalvomis. Nebijokite žaisti! Keli ryškūs ir spalvingi akcentai, tokie kaip kėdžių užvalkalai, pagalvėlės ant sofos, stalo dekoras, o gal net ir naujas ryškus kilimas, į namus atneš atgimimo ir atsinaujinimo energijos.

Kuo daugiau žalumos

Kai už lango žiema ir trūksta saulės šviesos, gali būti sudėtinga išsaugoti augalus. Tad dabar, kai dienos ilgėja, pats metas apsirūpinti žaliais augalais. Prieš pirkdami, būtinai įsitikinkite, kad išsirinkti augalai tinka augti numatytose vietose, kitaip kito pavasario jie gali ir nesulaukti.

Įvairi tekstūra

Namų erdvės pagyvinimui labai padeda įvairios tekstūros elementai: vazonai, sienų dekoras, vazos, kurias galite palikti tuščias arba pamerkite į jas šviežių pavasarinių gėlių.

Pakeiskite namų tekstilę

Pavasarinę nuotaiką namuose susikursite pakeitę patalynę, dekoratyvinių pagalvėlių užvalkalus, lovatiesę. Rinkite kuo lengvesnes medžiagas, išmargintas įvairias raštais ir spalvomis. Jei įmanoma, pakeiskite ir šviestuvų gaubtus.

Pasidalink naujiena