Realu.lt

Katy Perry ir Orlando Bloomas įsigijo vilą Kalifornijoje

Katy Perry ir Orlando Bloomas įsigijo vilą Kalifornijoje

Pora sumokėjo 14,2 mln. JAV dolerių už dvarą Montesito miestelyje su vaizdu į vandenyną.

Kas atsitiko? Anglų aktorius ir jo nuotaka popžvaigždė Katy Perry įsigijo vilą Kalifornijos valstijos Montesito miestelyje už 14,2 mln. JAV dolerių. Bendras nekilnojamojo turto plotas užima maždaug keturis hektarus, o pro langus atsiveria nuostabus vaizdas į vandenyną, rašo „Variety“.

Kas pardavė? Pardavėjas – žinomas verslininkas C. Robert Kidderis, buvęs „Chrysler“ generalinis direktorius ir buvęs „Duracell“ generalinis direktorius. Pirmą kartą objektas buvo parduodamas 2019 metų pavasarį už beveik 20 mln. JAV dolerių. Prieš K. Perry irO. Bloom’ui nuperkant vilą su papildoma nuolaida, kaina galiausiai buvo sumažėjusi beveik iki 16 mln. JAV dolerių.

Kidderis ir jo sutuoktinė Marie dvarą valdė daugiau kaip 20 metų, taigi nuotraukose matoma, kad jie kruopščiai išlaikė ir išsaugojo daugiausia dvaro pirminės išvaizdos. Pastatas buvo pastatytas 1934 metais, jį suprojektavo W. Edwardsas ir J. Plunkettas, o vėliau nuodugniai suremontavo architektė novatorė Lutah Maria Riggs – pirmoji moteris, gavusi Amerikos architektų instituto narės vardą.

Ypatumai. Prie uždaro komplekso, kurį sudaro atskiri vienas su kitu besiribojantys žemės sklypai, veda ilgas, apsodintas ąžuolais privažiuojamasis kelias iki pat pagrindinio namo. Už įėjimo į pastato rotondą slypi elegantiškos bendrosios patalpos su plačiomis parketo grindimis ir ramiu neutraliu dekoru. Svetainėje – penkerios prancūziškos durys, vedančių į plačią mūrinę terasą, o šalia esančiame kambaryje yra židinys ir dar trejos prancūziškos durys, nukreipiančios į atskirą vidinį kiemelį.

Kitoje pagrindinio aukšto pusėje įrengta atvira virtuvė su medinėmis parketinėmis grindimis, pereinanti į pusryčių salę, išvedančią į pietų zoną atvirame ore. Taip pat ten yra didelė virtuvės „salelė“, atskiras liokajaus sandėliukas ir dizainerio sukurta buitinė įranga iš nerūdijančiojo plieno.

Fojė įrengti dveji atskiri laiptai. Vieni veda į iš dalies po žeme įrengtą apatinį aukštą, kuriame yra kabinetas ir konferencijų salė, o antrieji – į viršų, kur įrengti keturi pagrindinio pastato miegamieji.

Po visa dvarą išbarstyta daugybė papildomų statinių, įskaitant garažą keturiems automobiliams. Toliau nuo pagrindinio pastato įrengtas baseinas, taip pat uždaras kiemelis, šalia baseino dar ir namelis su dviem miegamaisiais ir dviem visiškai įrengtais vonios kambariais.

Orlando Bloomo ir Katy Perry kaimynai Kalifornijoje:

  • Kalifornijoje namą įsigijo princas Harry‘is ir Meghan Markle
  • Billas ir Melinda Gatesai įsigijo Kalifornijoje namą už 43 mln. JAV dolerių
  • „Žvaigždžių karų“ kūrėjas išplėtė savo valdas Santa Barbaros apylinkėse su vaizdu į vandenyną
  • Gwyneth Paltrow nusipirko dvarą Kalifornijoje tik už 4,9 mln. JAV dolerių

Šaltinis: prian.ru

Pasidalink naujiena