Realu.lt

Kodėl verta įsikurti Kauno „Arkoje“?

Kodėl verta įsikurti Kauno „Arkoje“?

Nemuno pakrantė Kaune – sparčiai besivystanti Kauno dalis, kurioje šiuo metu formuojasi stilingas ir gyvas verslo rajonas. Karaliaus Mindaugo prospekte, priešais „Žalgirio“ areną įsikūręs modernus verslo centras „Arka“ siūlo puikias 500 kv. m patalpas nuomai. Patalpos visiškai įrengtos, su visais reikalingais baldais. Galima įsikurti ir pradėti darbą iškart.

Patalpos užima ketvirtojo aukšto dalį. Jos buvo naudojamos bendradarbystės erdvei, todėl  yra funkcionaliai išplanuotos ir apgalvotos, moderniai, šiuolaikiškai įrengtos, itin tvarkingos ir reprezentatyvios. Yra visi biuro veiklai reikalingi baldai, pilnai įrengtos poilsio zonos.

Nuomos kaina 14 eur už kv.m plius PVM ir komunaliniai mokesčiai (įprastai pastate jie siekia apie 3 eurus už kvadratinį metrą). Galima nuomotis visą plotą arba jo dalis. Mažiausias įmanomas plotas – 60 kv.m. Nuo 86 kv. m nuomos ploto suteikiama parkavimo vieta (jos kaina siekia 60 eurų per mėnesį).

Biurų pastatas „Arka“ Karaliaus Mindaugo prospekte, šalia „Akropolio“ ir „Žalgirio“ arenos – pirmasis A klasės verslo centras Kaune. Bendras pastato plotas sudaro 11 600 kvadratinių metrų. Septynių aukštų verslo centro statybos buvo užbaigtos 2018 m. pirmąjį pusmetį.

Vos pastatytas centras išsyk sulaukė didelio nuomininkų dėmesio – „Arka“ buvo atidaryta pilnai užimta, daug nuomininkų pasirašė ilgalaikes nuomos sutartis. Galimybė išsinuomoti ten patalpas šiandien yra gana reta.

Kiekviena pastate įsikūrusi įmonė turi darbuotojų poilsio zonas, sudarytos sąlygos į darbą dviračiais atvykstantiems darbuotojams – įrengtos ne tik saugomos dviračių stovėjimo vietos, bet ir specialios patalpos su dušais bei daiktų laikymo spintelėmis. Be požeminės ir antžeminės automobilių stovėjimo aikštelės, yra įrengtos ir elektromobilių krovimo stotelės.

„Arka“ itin modernus pastatas, užtikrinantis kiekvieno jame dirbančio patogumą ir galimybę  atsipalaiduoti per pertraukėles grožintis įstabiausiais Kauno vaizdais. Stiklo fasadas biurų darbuotojams leidžia šviesiose patalpose grožėtis išskirtiniais Nemuno salos vaizdais iš vienos pusės ir Žaliakalnio šlaitų panorama iš kitos. Langų stiklai padengti specialiu šilkografiniu ornamentu, kuris biurų patalpas saugo nuo saulės kaitros.

Daugiau informacijos: Raminta Trakimavičienė +37063006322

Pasidalink naujiena