Kodėl vis daugiau investuotojų renkasi „Letsinvest“?

Pirmadienis, 20 gruodžio 2021

Investuoti į nekilnojamąjį turtą per sutelktinio finansavimo platformą jau tampa įprastu ir nieko nebestebinančiu būdu įdarbinti pinigus. Kaip veikia minios finansavimo platformos? Viena jų - „Letsinvest” - sutiko pasidalinti veiklos užkulisiais bei sėkmingai platformos veiklai ir augimui svarbiomis detalėmis.

„Letsinvest” – sutelktinio finansavimo platforma su stipria investuotojų bendruomene

Kodėl vis daugiau investuotojų renkasi „Letsinvest“? 1
Kodėl vis daugiau investuotojų renkasi „Letsinvest“? 1

Sutelktinis finansavimas - „tai inovatyvus būdas investuoti tiek rinkos profesionalams, tiek smulkiesiems investuotojams, kurie nori išsaugoti pinigų vertę”, - sako „Letsinvest” projektų vadovas Martynas Cimbalas. Jis pabrėžia, jog stipri investuotojų bendruomenė gali būti puikus projekto finansavimo šaltinis.

„Letsinvest“ didelį dėmesį skiria kiekvienam bendruomenės nariui, nesvarbu, ar tai būtų aktyviai stambiomis sumomis finansavime dalyvaujantis investuotojas, ar tik pradedantysis. Kiekvienas, nusprendęs investuoti per šią platformą, turi galimybę pasirinkti jo poreikius ir situaciją labiausiai atitinkančią narystę. Pradedantieji investuotojai gali rinktis „Atradimų“ narystę, suteikiančią teisę dalyvauti visuose viešuose ir aktyviuose projektuose, į juos investuojant bent 100 eurų.

Labiau patyrusiems rinkos profesionalams „Letsinvest“ siūlo „Augimo“ narystę. Šie investuotojai pirmieji sužino apie naujus projektus ir pirmieji gali į juos investuoti. Ateityje planuojama „Augimo“ narystę turintiems investuotojams suteikti dar daugiau privilegijų investuojant į išskirtinius projektus, verslą ar projektus su ribotu investuotojų skaičiumi.

M. Cimbalo pateiktais duomenimis, „Letsinvest” investuotojų bendruomenė per metus uždirba 8,64% metinę grąžą, o jų investicijos visuomet apsaugotos įkeistu nekilnojamuoju turtu. „Aukštos infliacijos aplinkoje investuotojai, rinkdamiesi mūsų platformą, gali išsaugoti uždirbto turto vertę ir neprarasti perkamosios galios”, - teigia M. Cimbalas.

Investavimo statistika / „Letsinvest“ nuotr. 

Šiai dienai „Letsinvest” investuotojų bendruomenė finansavo 6 nekilnojamojo turto projektus Lietuvoje. Vienas iš projektų - „Tech Spa“ - jau yra sėkmingai renovuotas ir veikiantis, dar trijuose projektuose vyksta statybos darbai, kuriuos planuojama užbaigti kitais metais. M. Cimbalas pasakoja, jog buvo finansuotas ir sklypo įsigijimas. Vystytojas, įsigijęs sklypą, sėkmingai pakeitė jo paskirtį ir ruošiasi artimiausiu metu atlikti projekto viešinimo procedūrą.

Finansuotų projektų žemėlapis / „Letsinvest“ nuotr. 

„Iki šių metų pabaigos planuojame sulaukti vieno iš finansuotų projektų grąžinimo – tai bus pirmasis projektas, kuomet investuotojams bus išmokamos ne tik palūkanos, bet grįš ir visa investuota suma”, - dalijasi M. Cimbalas.

Platformos ateities planai

„Letsinvest” projektų vadovas M. Cimbalas, kalbėdamas apie ateities perspektyvas, yra nusiteikęs optimistiškai. Pastaruoju metu platforma stabiliai auga, o augimui ateityje yra sudaromos visos prielaidos. „Tikimės dar spartesnio augimo, kai bus užbaigti pirmieji projektai - investuotojams pradės grįžti investuoti pinigai, o nekilnojamojo turto plėtotojai dairysis naujų investicinių projektų”, - sako M. Cimbalas ir pabrėžia, kad sėkmingai užbaigti projektai bus „tinkamai sudėliotos finansavimo struktūros bei suvaldytos projektų rizikos” įrodymas naujiems partneriams ir investuotojams.

Ateinančiais 2022 metais planuojami platformos tobulinimai, nuoseklus rūpinimasis investuotojų pinigų saugumu bei naujų projektų paieška. „Jau dabar žinome, kad dalis partnerių finansavimą tęs ir toliau, tad kitais metais koinvestuotojams pasiūlysime tiek tęstinius projektus, tiek pristatysime naujus investicinius projektus. Šiuo metu deramės su keliais nekilnojamojo turto vystytojais ir planuojame po švenčių pasiūlyti naujų investicinių galimybių”, - artimiausių metų planais dalinasi M. Cimbalas.

Sėkmingas bendradarbiavimas su startuoliu „Ondato”

Tam, kad sutelktinio investavimo platforma būtų patraukli investuotojams, ji turi būti patogi ir paprasta naudotis. Per „Letsinvest“ platformą investuojantiems asmenims nereikia turėti papildomų tarpinių sąskaitų ar virtualių piniginių. Investuotojai norimą investuoti sumą gali pervesti tiesiogiai iš savo banko sąskaitos, į kurią vėliau išmokamos palūkanos bei grįžta investicijos.

Pagrindiniu įmonės prioritetu išlieka investuotojų pasitikėjimo platforma didinimas bei patikimo finansavimo partnerio reputacijos kūrimas. Šių tikslų siekiama kompleksinėmis priemonėmis. Viena jų - 2021 m. vasarą prasidėjęs bendradarbiavimas su „Ondato” - vienu iš labiausiai augančių startuolių Lietuvoje. „Ondato” rūpinasi „Letsinvest” platformos klientų asmens tapatybės identifikavimu naudojant nuotraukų ir video formatus, informacijos patikrinimu, rizikos veiksnių įvertinimu bei klientų duomenų bazės valdymu.

„Ieškojome partnerių, kurie galėtų, visų pirma, užtikrinti kliento duomenų saugumą. „Ondato“ pasiūlė ne tik tai, bet ir patogų identifikacijos procesą, kuris sutrumpina ir palengvina investuotojui registraciją. „Ondato“ teikiamais duomenimis fizinis asmuo, pateikęs asmens dokumentą patikrai, yra patvirtinamas per kelias minutes“, - buvo skelbiama vasarą išplatintame įmonės pranešime spaudai.

Šių įmonių bendradarbiavimas ateityje dar labiau padidins „Letsinvest” patrauklumą investuotojams, nes „Ondato” nuolat plečia registrų skaičių, iš kurių gauna informaciją apie fizinius ir juridinius asmenis tarptautiniu mastu. Stiprus ir perspektyvus partneris ne tik didina platformos „Letsinvest” patikimumą, bet ir padeda augti ir ruoštis plėtrai į kitas Europos šalis.

Papildomos galimybės su „Letsinvest” - rekomenduok ir uždirbk

„Letsinvest” - lietuviškas startuolis, savo veiklą pradėjęs 2020 m. ir savo inovatyviais sprendimais spėjęs užsitarnauti investuotojų ir kitų rinkos dalyvių pasitikėjimą. Platformos inovatyvumą, veržlumą ir aktyvumą liudija ir pasiūlyta rekomendacijų programa.

„Tai nauja galimybė, kuri skirta rekomendacijomis ir patarimais užsiimantiems finansų, investavimo ar nekilnojamojo turto ekspertams. Manome, kad šia galimybe pasinaudos brokeriai, finansų ir investicijų konsultantai, finansų valdymo patarėjai. Reaguodami į šių sričių atstovų pastabas, kad brokeriai sulaukia užklausų kliento vardu ieškoti investicinio turto arba finansų konsultantai - pasiūlyti alternatyvius investavimo sprendimus, nutarėme suteikti jiems galimybę savo klientams pasiūlyti koinvestavimą per „Letsinvest” platformą”, - pasakoja „Letsinvest” projektų vadovas M. Cimbalas.

„Letsinvest” projektų vadovas Martynas Cimbalas / „Letsinvest“ nuotr. 

Rekomendacijų programa veikia labai paprastai – už kiekvieną atvestą naują klientą patarėjams yra išmokama 10 eurų premija bei papildomas 1% bonusas nuo kliento investuotos sumos.

Rekomendacijų programos administravimui ir viso proceso skaidrumui garantuoti „Letsinvest” pasitelkė tarptautinį partnerį „Circlewise”, tokiu būdu stiprindama savo kaip patikimo, skaidriai veikiančio ir veržlaus partnerio vardą.

Daugiau apie investavimą platformoje „Letsinvest“ sužinosite: letsinvest.eu

Temos: Investicijos