Realu.lt

Kokį grindų lamintą rinktis 2017 metais?

Kokį grindų lamintą rinktis 2017 metais?

Naujos mados tendencijos, nauji baldai, spalvų paletės – šiais metais yra itin svarbūs elementai į kuriuos reikia atsižvelgti norint sukurti nepriekaištingą namų dizainą. Ką jau kalbėti apie detales, kurios tampa pagrindiniais elementais. Šiuo atveju grindys yra ta dalis, kuria pasirūpinti reikia pirmiausiai. Jos privalo būti kokybiškos, ilgaamžės bei norint prisitaikyti prie šių metų tendencijos, dar ir ekologiškos.

Atsižvelgiant į šiuo metu visame pasaulyje bei Lietuvoje vyraujančias tendencijas, medinės grindys yra tai, ko reikia aukštos kokybės bei unikalaus dizaino ieškantiems pirkėjams. Tik tiesa tokia jog į Lietuvą naujausios tendencijos atkeliauja kiek lėčiau, o ir mes patys esme linkę įsigyti kiek pigesnius, standartinius produktus. Nestandartiniai sprendimai, šiuo atveju kiek kokybiškesnės grindys dažnai yra pamirštamos. Tačiau prisiminkime posakį „taupantys moka du kartus“. Jis idealiai tinka kalbant ir apie grindų dangos pasirinkimą. Norite sutaupyti? Mokėkite brangiau, bet tik vieną vienintelį kartą.

Spalvos pasirinkimas

Nors dar prieš kelis metus, visame pasaulyje dominavo skandinaviško tipo grindys (tamsiai, švelniai pilkų atspalvių), šiais metais į madą atėjo švelnių, baltinos kavos bei karamelės spalvos grindys. Bene populiariausias pasirinkimas – balintas ąžuolas. Žinoma, iš mados nedingsta ir natūralaus ąžuolo spalvos, kurios sukuria nepaprastą natūralumą bei jaukumą. Tačiau jeigu planuojate įrenginėti modernaus ofiso interjerą, patariame rinktis kiek drąsesnį sprendimą. Tamsaus riešuto bei raudonos medienos atspalviai, pagyvins jūsų patalpas bei privers jas atgimti iš naujo.

Medžio masyvas ar daugiasluoksnės parketlentės?

Anksčiau, madoje dominavo medžio masyvas. Jis buvo naudojamas visur. Dabar, vis dažniau naudojamos daugiasluoksnės parketlentės. Jos yra daug lengvesnės, paprasčiau klojamos bei tinka grindininiam šildymui. Tačiau svarbiausia yra tai, jog jos nenusileidžia savo ilgaamžiškumu. Tačiau jeigu norite nestandartinio, bet labai vertinamo produkto, mes patariame rinktis ekologiškas grindis. Šio tipo laminuotos grindys yra aukščiausios kokybės produktas, pagamintas iš natūralių žaliavų elektrono spindulių sistemos pagalba. Jos yra atsparios smūgiams, braižymuisi bei neišskiria jokių toksiškų medžiagų. Ypatingai tinka įvairioms cheminėms medžiagoms alergiškiems žmonėms.


Prie ko derinti grindų apvadus?

Ekspertai pataria, jog grindų apvadus reikia derinti ne prie grindų, o prie sienų. Šiam sprendimui įgyvendinti puikiai tinka medinės grindjuostės, kurias galima dažyti savo norima spalva. Jeigu norite išskirtinumo bei erdve paversi šiuolaikiška ir modernia, rinkitės kuo siauresnes grindjuostes.

 

Pasidalink naujiena