Realu.lt

Lankytojų įspūdžiai apie „Vilnius Outlet”

Lankytojų įspūdžiai apie „Vilnius Outlet”

Prieš savaitę, spalio 23 d., Vilniuje buvo atidarytas didžiausias Šiaurės Europoje išparduotuvių centras „Vilnius Outlet”. Kaip skelbė žiniasklaida, per tris atidarymo savaitgalio dienas prekybos ir laisvalaikio centrą aplankė 100 tūkst. lankytojų. Kokie lankytojų atsiliepimai apie didžiąją ir gausiai išreklamuotą sostinės naujieną? Įspūdžiai ir komentarai iš pirmų lūpų, nevertinant prekybos centre įsikūrusių parduotuvių, prekių ir jų kainų.

Parkingas - klaidus ir tamsus

„Vilnius Outlet” įsikūręs visai šalia Vilniaus Vakarinio aplinkkelio. Į jį atvykti išties patogu. Atvykus pirmą kartą, tenka spręsti galvosūkį - kur priparkuoti automobilį. Parkavimo vietų lyg ir nemažai, tačiau iš lauko nesimato, kur yra įėjimai į prekybos centrą, tad gali tekti iki įėjimo paėjėti arba, radus įėjimą, automobilį perstatyti į patogesnę vietą.

Kitas iššūkis laukia išvažiuojant iš prekybos centro. „Iš prekybos centro išėjau 17:20 val. Automobilį buvau palikusi aikštelėje po stogu. Iki jo man teko eiti visiškoje tamsoje - nedegė nė vienas šviestuvas. Atrodo, lauke dar ir ne taip tamsu, tačiau parkavimo aikštelėje po stogu tamsu kaip naktį”, - savo įspūdžiais dalijosi viena iš „Vilnius Outlet” lankytojų.

Apie parkavimo aikšteles ir išvažiavimą iš prekybos centro teritoriją galima rasti atsiliepimų ir internete. Žmonės dalinasi, kad trūksta paprasčiausių nurodomųjų ženklų. Taip pat trūksta informacijos, kaip patogiai išvažiuoti iš prekybos centro aikštelės. „Praneškite žmonėms, jog yra normalus išvažiavimas į V. Pociūno gatvę, o ne į aplinkkelį ir tada į Pilaitės pusę, kur reikia rikiuotis per 6 juostas, nes jie nežino. Sudarinėja avarines situacijas ir trukdo eismą”, - piktinasi internete komentarą palikusi lankytoja.

Viduje - šviesu ir erdvu

Patekus į vidų, užlieja šviesa ir balta spalva. Parduotuvių įėjimai, išpuošti balionais, primena apie buvusią atidarymo šventę. Prekybos centre labai erdvu. Kaip pranešime spaudai teigė „Vilnius Outlet” marketingo vadovas Edgaras Valickas, „apie 30 proc. ,,Vilnius Outlet” ploto sudaro koridoriai ir viešos erdvės, tad net ir esant dideliam žmonių srautui, lankytojai gali jausti laisvai ir erdviai. Tai ypač svarbu šiuo sudėtingu laikotarpiu”.

Iš tikrųjų erdvės yra labai daug. Galbūt dėl to, kad dar ne visuose tam skirtuose plotuose įsikūrė parduotuvės, kartais tos erdvės yra net ir per daug. Dėl to trūksta jaukumo ir norisi tuščius plotus kuo greičiau praeiti.

„Čia esu pirmą kartą ir man labai trūksta informacijos, kur kokios parduotuvės yra. Kituose prekybos centruose yra aukštų žemėlapiai, o čia tenka klaidžioti ir ieškoti”, - dalijosi ketvirtadienio popietę „Vilnius Outlet” aplankiusi vilnietė. „Net ir informacijos centrą, kur galėčiau paklausti, radau visai netyčia”.

„Man labiausiai patiko trečias aukštas. Ten jauku, daug vietos, galima ir pavalgyti, ir kavos atsigerti. Patiko tai, jog yra daug poilsio vietų, kur galima pasėdėti, pailsėti, pasikalbėti”, - savo įspūdžiais dalinosi kita vilnietė, užsukusi į naująjį prekybos centrą.

Trečiasis prekybos centro aukštas yra skirtas pramogoms. Čia įsikūrė daug įvairiausiam skoniui įtiksiančių restoranų, užkandinių ir kavinių. Taip pat yra sporto klubas, žaidimų kambarys mažiesiems centro lankytojams. Čia taip pat turėtų įsikurti ir 6 salių kino teatras, riedlenčių parkas aktyviam laisvalaikiui.

Aukšto centrinę dalį labai puošia iš antrojo aukšto kylančios šviesų girliandos ir baltomis juostomis banguojančios lubos. Daug žalumos, suoliukų, gultų - taip ir vilioja prisėsti ir pailsėti.

„Mes atėjome su šeima, turime du nedidelius vaikus. Jiems įspūdį paliko sūpynės antrame aukšte ir ateivių namelis su čiuožyne. Vaikščioti su vaikais gal ir per didelis plotas, jie greit pavargsta, bet jei reikia važiuoti su vežimėliu, tai puiku, kad yra tiek erdvės ir nereikia brautis per minią žmonių”, - pasakojo prekybos centro lankytojas, čia po darbo užsukęs su šeima.

Kurį mygtuką spausti?

Prekybos centre sutikta vilnietė pasakojo, jog ją suklaidino liftas. Ji iš pirmo aukšto norėjo pakilti į antrą, tačiau lifte nuspaudusi mygtuką, pažymėtą skaičiumi „2”, ji pateko į trečią aukštą. „Keista buvo lifte. Šalia lifto ant sienos dideliais skaičiais pažymėta, kuriame aukšte esi, ir kas yra kituose aukštuose. Buvau pirmame, norėjau pakilti į antrąjį, kur yra išparduotuvės, tai logiška, kad lifte ir paspaudžiau mygtuką, pažymėtą dvejetu. Atsidūriau trečiame aukšte - ten, kur nenorėjau atsidurti”, - pasakojo lankytoja.

Ir iš tiesų - aukštų numeracija lifte nesutampa su informacija, skelbiama šalia lifto. Lifte nėra mygtuko, pažymėto trečiuoju numeriu, vadinasi, norėdamas patekti į pramogų aukštą, turi rinktis mygtuką su skaičiumi „2”, norėdamas pakliūti į antrąjį aukštą - spausti pirmą mygtuką. Pirmojo aukšto mygtukas pažymėtas „0”. Kaip ir nieko baisaus, bet žmones tai klaidina ir, jei turi tikslą apsilankyti konkrečioje parduotuvėje, o liftas tave nugabena visai į kitą aukštą, gaišti ir laiką.

Ir pabaigai

Apsilankius naujajame išparduotuvių centre „Vilnius Outlet”, dar jaučiamas naujumas ir neužbaigtumas. Tikime, kad užbaigus visus įrengimo darbus ir įsikūrus visoms parduotuvėms bei pramogoms, vilniečiai ir miesto svečiai pamėgs šį prekybos ir pramogų centrą.

O jūs jau aplankėte „Vilnius Outlet”? Pasidalinkite savo įspūdžiais!

Autorė Agnė Tamulionytė

Pasidalink naujiena