Realu.lt

Liepos 3-4 dienomis pirmą kartą Lietuvoje – paroda BOAT AND HOUSE SHOW 2021

Liepos 3-4 dienomis pirmą kartą Lietuvoje – paroda BOAT AND HOUSE SHOW 2021

Liepos 3-4 dienomis įspūdingų pamario vaizdų apsuptoje lietuviškoje Venecijoje – Svencelėje – vyks išskirtinis ir pirmasis tokio tipo renginys Lietuvoje – paroda BOAT AND HOUSE SHOW 2021.

Renginio metu bus galima ne tik praleisti nuostabų savaitgalį ant Kuršių marių kranto, bet ir iš arti pamatyti išskirtinių laivų ekspoziciją bei išbandyti specialius pasiplaukiojimus pramoginiais laivais. Renginio dalyvių taip pat lauks specialūs pranešimai ir autentiškos pramogos visai šeimai – edukaciniai užsiėmimai, kūrybinės dirbtuvės, degustacijos, virtualios realybės truck‘as, teatras, šaudymas iš lankų ir koncertinė programa.

Jau dabar įvardijama kaip lietuviškoji Venecija, Svencelė tampa išskirtiniu objektu tiek savo unikalia geografine vieta, tiek siūlomų pramogų įvairove. Nuo Svencelės salose įsikūrusių pastatų stogų atsiveria nepakartojama marių ir Negyvųjų kopų panorama, o kvapą gniaužiantį peizažą galutinai užpildo aplink esantys miškai ir laukai. Ypatingas Svencelės salų išskirtinumas – joje esantys vandens kanalai, kurie jungia visą kvartalą su Kuršių mariomis. Šioje vietovėje kiekvienas gali automobiliu arba išsinuomojus jachtą ar katerį, keliauti vandens keliais ir maršrutais, kurie palieka neišdildomą įspūdį. Tai yra viena iš nedaugelio naujųjų rekreacinių teritorijų Klaipėdos regione, esanti gamtos draustinių apsuptyje.

Šiandien visoje Lietuvoje yra sparčiai plėtojamas vidaus vandens kelių susisiekimas ir įgyvendinamas ne vienas projektas, skirtas vidaus vandens kelių, jų infrastruktūros ir vietinio turizmo vystymui. Kuriant naują infrastruktūrą, auga susidomėjimas pramoginiais laivais, kurių statytojai Lietuvoje jau yra susilaukę itin didelio įvertinimo ir užsienio rinkose. Parodoje BOAT AND HOUSE SHOW 2021 susiburs pažangiausi pramoginių laivų statytojai, kurie visuomenei eksponuos išskirtinius savo statomus laivus.

Parodoje taip pat dalyvaus ne tik Lietuvos pramoginių laivų statytojų bendruomenė, bet ir su vandens turizmu ir jo pramogomis susiję gamintojai bei tiekėjai. Renginio metu bus atskleisti Vidaus vandens kelių direkcijos užmojai, vykdomi projektai ir jų perspektyvos Lietuvoje.

Renginys yra atviras visuomenei ir nemokamas.

Renginio organizatorius – CAPITAL MARINE.

Renginio globėjas – VĮ Vidaus vandenų kelių direkcija.

Renginio rėmėjai – ŠVYTURYS, NERINGA FM, CAPITAL REALTY, DO ARCHITECTS, IN BANK, DEVALTA, VIDEO PROJEKTAI, SVENCELĖS SALOS

Naujienas apie renginį sekite Facebook: https://fb.me/e/1xRW0994D

Kviečiame dalyvauti!

Pasidalink naujiena