Realu.lt

Londone daugėja daugiau nei 140 mln. JAV dolerių kainuojančių būstų

Londone daugėja daugiau nei 140 mln. JAV dolerių kainuojančių būstų

Investuotojai mielai renkasi D.Britanijos sostinę dėl saugumo, tvirtos teisinės bazės ir kapitalo augimo garantijų.

Aktyvioje prabangaus nekilnojamojo turto rinkoje Londono centre daugėja būstų, kurių vertė viršija 140 mln. JAV dolerių, teigiama nekilnojamojo turto agentūros „Wetherell“ ataskaitoje. Objektai jau pastatyti arba yra dar statomi. Pasak leidinio „Mansion Global“, analitikai šį rinkos segmentą pavadino „giga-prime“.

Apskritai D.Britanijos statybos sektorius užtikrintai atsigauna, o parduodamų būstų skaičius nuolat auga.

„Yra trys pagrindinės „giga-prime” rinkos  atsiradimo Londone priežastys: įperkamumas, noras ir investavimo galimybės. Milijardieriams turėti namus Londone - tai tarsi trofėjus, gerinantis jų įvaizdį. Jie puikiai žino ne tik tai, kad Londone yra saugu ir galima pasitikėti įstatymais, bet ir kad jų investicijos atsipirks po kelerių metų, nes kainos nepaliaujamai kyla “, - pranešime teigia Peteris Wetherellas, kompanijos Wetherell valdybos pirmininkas ir įkūrėjas.

“Trofėjinis” nekilnojamasis turtas Londone, kainuojantis daugiau nei 140 mln. JAV dolerių, - tai penthouse stiliaus būstai, esantys aukščiausiuose pastatų aukštuose, bei gyvenamieji kompleksai, įrengti istoriniuose pastatuose.

2020 m. Londonas tapo pasauliniu prabangaus būsto pardavimo lyderiu. Nepaisant daugybės trukdžių, jame buvo įvykdyta daugybė aukščiausios klasės nekilnojamojo turto sandorių, teigiama tarpininkavimo bendrovės „Knight Frank“ ataskaitoje. Praėjusiais metais mieste buvo parduotas 201 nekilnojamojo turto objektas, kurio vertė viršijo 10 mln. JAV dolerių, šių sandorių suma - 3,7 mlrd. JAV dolerių.

Šaltinis: prian.ru

Pasidalink naujiena