Realu.lt

Londone parduodamas namas, kuriame gyveno Stingas

Londone parduodamas namas, kuriame gyveno Stingas

Britų muzikantas su žmona Trudy Styler šiame name gyveno pustrečių metų, kol buvo remontuojamas kitas jo namas Vestminsterio rajone.

Kas atsitiko? 18 amžiaus namas, kur kažkada glaudėsi Stingas su žmona Trudy Styler, parduodamas už 16,8 mln. JAV dolerių. Britų muzikantas su žmona čia gyveno pustrečių metų, kol buvo remontuojamas kitas jų būstas Vestminsterio rajone, rašo „Mansion Global“.

Citata. „Beauchamp Estates“ steigėjas ir direktorius Gary‘is Hershamas aprašo objektą kaip „gražų Jurgių stiliaus namą su elegantiška gyvenamąja erdve ir puikia akustika, tai puikus būstas bet kuriam muzikos magnatui arba atlikėjui, ieškančiam ypatingos pramogų erdvės“.

Istorija. 1775 m. statytame name yra daugiau kaip 500 m2 gyvenamojo ploto. Jame išliko daugelis ano laikmečio originalių detalių, įskaitant prabangius lipdinius, marmurinius židinius ir Jurgių stiliaus langus.

Kas dar viduje? Virtuvė įrengta šiuolaikišku stiliumi. Joje yra „sala“ su visa būtina įranga, įskaitant vyno spintą. Name taip pat yra „pusryčių kambarys“, kurio durys atsiveria į nuosavą sodą. O iš jo galima patekti tiesiai į žinomą Londono Šv. Jokūbo parką.

Pirmame aukšte yra valgomasis su išėjimu į atvirą terasą, už kurios plyti parkas, taip pat svetainė, antras priimamasis ir kabinetas.

Antrame aukšte yra miegamasis su vaizdu į parką, taip pat balkonas ir du skaitymui skirti kampeliai. Viduje dar yra keturi miegamieji, du iš jų su vonios kambariais, taip pat terasa ant stogo, iš kurios matyti visas Londonas, įskaitant garsųjį apžvalgos ratą „London Eye“.

Šaltinis: prian.ru

Pasidalink naujiena