Realu.lt

Madride nebėra kur statyti prabangių būstų

Madride nebėra kur statyti prabangių būstų

Konsultacijų bendrovės „Colliers“ ekspertai ištyrė prabangaus gyvenamojo nekilnojamojo turto rinką Madride, daugiausia dėmesio skirdami daugiau nei 5 milijonų eurų vertės turtui, rašo „Noticia“.

Tyrime teigiama, kad Madrido prabangus būstas pastaruoju metu, kupinu neapibrėžtumo, tapo saugiu prieglobsčiu investuotojams. Analitikai pabrėžė aukštą gyvenimo Ispanijos sostinėje kokybę, verslo ir finansų centro kaimynystę, klimatą, saugumą ir turtingą kultūrinį gyvenimą.

Madrido patrauklumas auga dėl nestabilios politinės padėties Venesueloje, Kolumbijoje ir Meksikoje. Daugybė turtingų žmonių iš šių šalių persikėlė į Ispanijos sostinę. Be to, ispanų kultūra yra artima tokiems atvykėliams.

Turtingi pirkėjai dažniausiai renkasi nekilnojamąjį turtą Salamankos, Almagro, Chamberi, Recoletos, Heronimos ir Eusticia rajonuose, kur nebėra laisvos žemės statyboms. Tai dar labiau augina būsto kainas.

„Namų su didelėmis terasomis ar sodais, taip pat penthouse tipo būstų trūksta ir jie yra labai paklausūs. Tokie objektai privalo turėti durininkus ir kitas paslaugas “, - sako Colliers.

Įdomus faktas. Daugiau nei pusė (55%) visų prabangių būstų Madrido centre yra penthouse tipo apartamentai. Vidutinis plotas - 520 kv.m. Kvadratinio metro kaina yra 14 000-15 000 eurų.

Šaltinis: prian.ru

Pasidalink naujiena