Majamyje už bitkoinus parduoda „bunkerį milijardieriams”

Trečiadienis, 25 gegužės 2022

Indian Creek saloje, esančioje Biskeino įlankoje netoli Majamio paplūdimio, statomas dvaras parduodamas už 59 milijonus dolerių arba 1903 bitkoinus. Jei pirkimo-pardavimo sandoris įvyks, tai bus didžiausias bitkoinų sandoris JAV.

Sala, kitaip dar žinoma kaip „milijardierių bunkeris”, yra išskirtiniausia, saugiausia ir garsenybių ypatingai pamėgta gyvenamoji vieta JAV. Čia gyvena modeliai Gisele Bündchen ir Adriana Lima, dainininkas Enrique Iglesias ir jo tėvas Julio Iglesias, buvusio JAV prezidento dukra Ivanka Trump dukra, milijardierius investuotojas Carlas Icahnas ir daugelis kitų.

Majamyje už bitkoinus parduoda „bunkerį milijardieriams” 1
Majamyje už bitkoinus parduoda „bunkerį milijardieriams” 1

Į salą galima patekti vieninteliu dviejų eismo juostų uždaru tiltu, kurį saugo ginkluota apsauga. Salą taip pat 24 valandas per parą saugo 13 pareigūnų policijos pareigos bei jūrų patrulis. Jų užduotis - apsaugoti salos gyventojus nuo turistų, smalsuolių ir paparacių.

Už bitkoinus parduodamą vilą stato legendinis Majamio paplūdimio vystytojas Michaelas Glazeris su trimis partneriais. Planuojama, jog pasibaigus 18 mėnesių truksiančioms statyboms viloje bus medijų kambarys, šefo virtuvė, sporto salė ir kūno rengybos studija. Kieme bus įrengta 110 pėdų ilgio jachtų prieplauka, sodas su augančiais atogrąžų medžiais ir baseinas su gultais. Pats pastatas statomas derinant modernistinį stiklą, medį ir betoną, o vidaus interjerą kurs dizaineris Kobi’s Karpas.

Temos: Prabangus NT
Komentuoti Komentarai (0)
Palikite komentarą
Komentarai