Miestas Italijoje naujakuriams ketina mokėti mėnesinę išmoką

Pirmadienis, 22 gegužės 2023

Italijos miestas Mantua, esantis Lombardijos regione, paskelbė, kad ieško naujų gyventojų. Savivaldybė paskelbė vienerius metus naujakuriams mokėsianti po 150 eurų per mėnesį. 

Remiantis mero Mattia Palazzi pareiškimais įvairiems laikraščiams, tikslas yra „pritraukti naujų gyventojų ir tuo pat metu padėti atnaujinti daugybę laisvų būstų mieste, kurių savininkai dažnai ignoruoja valdžios raginimus sutvarkyti savo turtą“.

Miestas Italijoje naujakuriams ketina mokėti mėnesinę išmoką 1
Miestas Italijoje naujakuriams ketina mokėti mėnesinę išmoką 1

Siekdama didinti gyventojų skaičių mieste, vietos taryba nusprendė tam skirti 400 000 eurų ir kasmet finansuoti 100 paraiškų.

Šioje programoje gali dalyvauti tiek šeimos, tiek pavieniai asmenys. Pagrindiniai reikalavimai dalyviams: atlyginimas turi būti 1200-1500 eurų per mėnesį ar daugiau ir pasirašyta nuomos sutartis ne mažiau kaip vieneriems metams. 

„Per ateinančius dvejus metus turėsime daug naujų darbo pasiūlymų“, - patikimo Matua meras. Čia investuoja ir produkciją gamina kelios kompanijos. Be Valdaro uosto, auga ir kelios įmonės, įskaitant Adidas, Corneliani, Opto Engineering ir MyNet, kurios ieško jaunų specialistų.Temos: Pasaulis
Komentuoti Komentarai (0)
Palikite komentarą
Komentarai