„Mitnijos“ pajamos pernai augo beveik penktadaliu iki 82 mln. eurų

Ketvirtadienis, 22 vasario 2018

Koncerno „MG Baltic“ valdoma Kauno statybų bendrovė „Mitnija“ 2017 metais gavo 82 mln. eurų pardavimo pajamų – 19 proc. daugiau nei 2016 metais. Šiais metais bendrovė planuoja gauti 110 mln. eurų pajamų.

„Mitnijos“ generalinis direktorius Julius Gendvilis teigia, kad 2017-ieji kompanijai buvo tvaraus augimo metai.

„Mitnijos“ pajamos pernai augo beveik penktadaliu iki 82 mln. eurų 1
„Mitnijos“ pajamos pernai augo beveik penktadaliu iki 82 mln. eurų 1
Taip pat skaitykite

„2017 metais plėtėme veiklą Jungtinėje Karalystėje, kur gavome 5 mln. eurų pajamų, taip pat laimėjome pirmąjį užsakymą Latvijoje, kur kartu su latvių statybos bendrove „Merks“ statome daugiau nei 100 mln. eurų vertės „Akropole“ prekybos ir pramogų centrą“, – pranešime spaudai teigė J. Gendvilis.

„Mitnija“ pernai, be kita ko, baigė statyti „M.M.M. projektų“ verslo centro pirmąjį etapą Vilniuje, ir pradėjo šio verslo centro antrąjį etapą, taip pat pastatė naują biurų ir logistikos pastatą „Aprangos“ grupei. „Mitnija“ suprojektavo ir pastatė logistikos centrą įmonių grupei „Aibė“, tęsė projektavimo bei statybos darbus NATO ir JAV kariuomenei modernizuojant Lietuvos ir Latvijos karinių oro pajėgų aviacijos bazes Šiauliuose ir Lielvardėje.

Praėjusiais metais 89 proc. pajamų įmonė gavo iš privačių, 11 proc. – iš viešojo sektoriaus užsakymų. „Mitnija“ skelbia, kad 2018-uosius metus pradėjo užsakymų portfelyje sukaupusi statybos darbų už 130 mln. eurų.

100 proc. „Mitnijos“ akcijų priklauso koncerno „MG Baltic“ įmonei „MG Baltic Investment“.

Komentuoti Komentarai (0)
Palikite komentarą
Komentarai