Realu.lt

Moderni klasika – nuo ko pradėti kuriant tokį namų interjerą?

Moderni klasika – nuo ko pradėti kuriant tokį namų interjerą?

Kuriant namų interjerą labai svarbu nepamiršti būsto visumos. Ekspertai pataria, jog pirmiausia reikia išsikelti tikslą – visuose namuose išlaikyti bendrą stilių, tiek tada kai pradėsite formuoti bendras erdves, tiek tada, kai pradėsite atrinkinėti, spalvas, tekstūra bei žinoma baldus. Ypatingai tuomet, jeigu namų stiliumi rengiatės rūpintis patys. Tačiau jeigu visgi nusprendžiate namų interjero kūrimą patikėti tam išmanančiam profesionalui, nepabijokite ir paeksperimentuokite leisdami sukurti taip mėgiamą ir šiuo metu dominuojantį modernios klasikos stilių.

Moderni klasika, tai ryškus ir išskirtinis stilius, kurį ypatingai mėgsta jauni bei talentingi interjero dizaino kūrėjai. Jam būdinga šviesus ir lengvas interjeras, kuris vizualiai padidina namų erdvę bei suteikia jaukumo. Šis stilius padeda akcentuoti detales bei linijas. Dažniausiai, kuriant tokį namų stilių, modernios klasikos interjero dizainerė ar dizaineris derina natūralias spalvas su medžio fasadu ar stiklo detalėmis. Taip pat, nesidrovi naudoti ryškesnius, dėmesį atkreipiančius akcentus. Siekdami pabrėžti lubų liniją bei eleganciją, naudoja dekoratyvinį apšvietimą, kuris dažnai būna nukreiptas ir į įvairias interjero detales (paveikslus, augalus ir panašiai). Kuriant būtent tokį interjerą, labai svarbu išpuoselėti kiekvieną erdvę. Ją paversti subtilia, elegantiška bet tuo pačiu itin šiuolaikiška. Labai dažnai, toks dizainas reikalauja individualiai kurtų baldų ar netgi šviestuvų. Kalbant apie virtuvę, modernios klasikos stilius, tai viskas ko gali norėti ypatingo dizaino ieškantys užsakovai. Modernus klasikos stilius yra išskirtinis. Tarytum atskiras asmeninis paveikslas. Būtent dėl to, joms yra skiriamas ypatingas dėmesys. Įrengus virtuvę tokiu stiliumi, ji tampa ne tik funkcionalia zona, tačiau ir visų namų puošmena, pagrindiniu akcentu.


Kaip jau supratote, kuriant modernios klasikos interjerą, visi namuose esantys elementai turi derėti tarpusavyje bei tuo pačiu papildyti vienas kitą. Tai patvirtinti gali ir modernios klasikos dizaino ekspertė Monika Noreikienė. Kurianti itin šiuolaikiškus, dizainus įkvėptus naujųjų tendencijų, ji gali sužavėti ir nustebinti netradiciniais, drąsiais sprendimais. Vizualiai padidintos erdvės, skoningi elementai, šilta spalvų gama bei individualiai parinkti baldai – modernios klasikos žavesys.


Norite susikurti svajonių namus? Ilgai negalvokite ir pasiryžkite namus individualizuoti pasirinkdami šį stilių. Džiaugsitės ne tik rezultatu, bet ir ilgaamžia kokybe. Na, o gera interjero dizainerė padės sukurti jūsų norimą dizainą.

Pasidalink naujiena