Realu.lt

Modernus darbo kabinetas

Modernus darbo kabinetas

Stilingas, solidus ir įkvepiantis kurti, brandinti idėjas bei įgyvendinti pačius ambicingiausius profesinius iššūkius. Toks yra modernusis biuras arba darbo kambarys namuose. 

Biure ar darbo erdvėje įsivyraujančios interjero tendencijos dar niekada nebuvo tiek diskusijų kelianti tema. Šiandien, kai tokios gigantės kaip „Google“ ar „Facebook“ keičia nusistovėjusias taisykles, siūlydamos savo darbuotojams įsikurti žaidimo kambarių tyliųjų ar žaliųjų zonų turinčiuose biuruose, ne vienas vadovas suprato, kad vien stalo ir kėdės atmosferai kurti nepakaks. Modernus kabinetas aprėpia aktyvaus darbo bei poilsio zonas, žaidimą spalvomis, funkcionalius bei estetišką aplinką kuriančius interjero elementus.

 

Derinys: oda ir auksas


Odinis krėslas ir auksu puoštas veidrodžio rėmas ar plunksnakotis – solidaus verslo klasika, grįžtanti su dar didesne aistra būtent aukso detalėms interjere.

 

Žalieji augalai


Tiek poilsio zonose, tiek ant darbo stalo aktyviai deguonį gaminantys augalai padeda ilgiau išlaikyti koncentraciją, suteikia erdvei spalvos bei leidžia pailsinti akis nukreipus žvilgsnį nuo kompiuterio ekrano. Žalieji lapai gali būti ir puiki pertvara kelioms erdvėms atskirti.


Atviros lentynos


Kadangi darbui prireikia vis mažiau daiktų, moderniajame biure mažėja spintų ir spintelių, o likusios jos tampa atviros. Minimalistinės metalo sijų lentynos kaip meno kūriniai randa vietos darbo erdvės kampuose. Jose laikomi ne tik dokumentai, bet ir augalai bei laimėjimus menantys trofėjai.

 

Dailios smulkmenėlės


Planšečių amžiuje vokai, užrašų lapeliai ir solidūs rašikliai išgyvena tikrą renesansą! Tad moderniomis kanceliarijos smulkmenomis būtina pasirūpinti kiekvienam profesionalui!

 

Pilki atspalviai


Baltos spalvos gausą moderniuose biuruose šį sezoną papildo „įžeminantys“ pilki šešėliai. Įvairūs pilki atspalviai kuria erdvę dalydami ją į kelias atskiras. Natūralių asfalto, grunto atspalvių kilimai, baldai bei sienų dekoras suteikia erdvei jaukumo neaukojant poreikio išlikti solidiems.

 

Abstraktus šiuolaikinės tapybos kūrinys


Išraiškingas talentingo dailininko darbas gali suteikti pakilios dvasios visai patalpai, išryškinti kitus interjero objektus bei tapti žaisminga centrine biuro ar darbo kambario detale. Rekomenduojame rinktis abstraktų kūrinį, kuris pernelyg neblaškys į verslo susitikimą užsukusių klientų, tačiau žaismingai perteiks įmonės ar darbo kabineto dvasią.

PARENGĖ – Ramunė Tumasonytė 

stocksnap.io, beyondstores.com, phillipjeffries.com, luisacosta.co, lily-like.com, mystylevita.com, bellacor.com, wipper-shop.de, livinator.com, qiqigallery.com, yustusa.com nuotr.

Pasidalink naujiena