Realu.lt

„Modus grupė“ pardavė antrinę komercinių pastatų valdymo įmonę „Mobilėja“

„Modus grupė“ pardavė antrinę komercinių pastatų valdymo įmonę „Mobilėja“

Automobilių prekybos, nekilnojamojo turto plėtros ir energetikos grupė „Modus grupė“ Norvegijos kapitalo bendrovei „AMG Property“ už neatskleidžiamą sumą pardavė antrinę įmonę „Mobilėja“, valdančią biurų ir komercinius pastatus sostinės Ozo bei Dariaus ir Girėno gatvėse.

„Toks žingsnis žengtas įmonių grupei siekiant atsisakyti pasyvaus turto valdymo bei daugiau dėmesio skirti aktyvioms investicijoms atsinaujinančios energetikos ir dalijimosi automobiliais paslaugos srityse. Šiems verslams turime ambicingų tikslų ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose. Tolimesnės investicijos numatomos ir prekybos automobiliais bei parkavimo veiklose“, - pranešime spaudai cituojamas „Modus grupės“ vadovas Liudas Liutkevičius.

Parduotame biurų pastate Ozo gatvėje yra įsikūrusios „Modus grupės“ valdomos automobilių verslo įmonės „Krasta Auto“, „Inter Krasta“, „Valunta“, taip pat „BMW“, „Mini Cooper“, Jeep, „Alfa Romeo“ ir „Fiat“ prekinių ženklų salonai bei automobilių servisas.

Tuo metu Dariaus ir Girėno gatvėje esančiose patalpose veikia „Porsche“ salonas ir automobilių servisas. Visos pastatuose dirbančios „Modus grupės“ įmonės bei prekės ženklų atstovybės ir toliau vykdys veiklą, o patalpas ilgalaikės nuomos sutarties pagrindu nuomosis iš naujųjų savininkų.

„AMG Property“ Vilniuje šiuo metu valdo ir nuomoja dar tris verslo centrus 14 tūkst. kv. metrų ploto patalpas Švitrigailos gatvėje, 6 tūkst. kv. metrų ploto pastatą Žirmūnų gatvėje ir 4 tūkst. kv. metrų ploto objektą Ukmergės gatvėje.

„Modus grupė“ savo veikia transporto, transporto priežiūros, atsinaujinančios energetikos ir nekilnojamojo turto srityse. Įmonių grupėje dirba 704 darbuotojai.

Šaltinis: BNS
„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Pasidalink naujiena