Realu.lt

N. Numavičiaus įmonė Rygoje planuoja 150 mln. eurų investicijas

N. Numavičiaus įmonė Rygoje planuoja 150 mln. eurų investicijas

Verslininko Nerijaus Numavičiaus kontroliuojama nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „M.M.M. projektai“  Latvijos sostinėje Rygoje planuojanti imtis komercinio ir gyvenamojo kvartalo plėtros, į kurią investuos daugiau nei 150 mln. eurų.

„Rygoje kursime mišrios - komercinės ir gyvenamosios paskirties kvartalą“, - pranešime spaudai teigė „M.M.M. projektai“ direktorė Natalija Monkevičienė.

Sklypą Rygos Daugavgrivas gatvėje „M.M.M. projektai“ įsigijo iš „Vilniaus prekybos“ grupės bendrovės „Akropolis Group“. Sandoriu, kuriuo perleistos 8 hektarų ploto sklypą valdančios Latvijos įmonės DG31 akcijos, vertė neskelbiama.

Statybos darbus planuojama pradėti ne anksčiau kaip 2019 metais.

2012 metais Latvijos žiniasklaida skelbė, kad „Akropolis Group“ teritorijoje planuoja plėtoti 100 mln. eurų vertės daugiafunkcį kvartalą. Tuomet teritorijoje buvo griaunami buvusios žemės ūkio mašinų gamyklos pastatai, o plėtrą sklype planuota pradėti 2013-aisiais. Buvo skelbiama, kad planuojamame statyti 92 tūkst. kv. m ploto komerciniame pastate veiks 7,2 tūkst. kv. m ploto mažmeninės prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė, boulingas, kino teatras. Taip pat planuota statyti 91 tūkst. kv. m ploto biurų.

Šiuo metu prekybos centrus „Akropolis“ valdanti „Akropolis Group“ Rygoje plėtoja prekybos centro „Akropole“ projektą. Jo statybas planuojama baigti 2019 metų sausį, o į 98 tūkst. kv. m ploto objektą Maskavas gatvėje ketinama investuoti 200 mln. eurų.

„M.M.M. projektai“ sostinės Saltoniškių gatvėje esančioje 2 ha ploto teritorijoje šiuo metu plėtoja 4 biurų pastatų projektą, į kurį skelbė investuosianti apie 100 mln. eurų.

Lapkritį „M.M.M. projektai“ įsteigė bendrovę „Tvarus real estate“, kuri turėtų valdyti informuotiesiems investuotojams skirtus fondus. Pastarieji investuos į komercinės ir gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto objektus. Planuojama, kad veiklą įmonė pradės ne anksčiau kaip 2018 metais.

Registrų centro duomenimis, pagrindinis „M. M. M. projektų“ akcininkas yra Nerijus Numavičius, tiesiogiai ir per bendrovę „Tema holdings“ bei Kipro kompaniją „Bertona Holdings“ valdantis daugiau nei 87,6 proc. jos akcijų. Dar apie 7,77 proc. akcijų priklauso Mindaugo Marcinkevičiaus bendrovėms „Biruliškių projektas“, „Taikos projektas“ ir Estijos kompanijai „Attexo“, likusios - Vladui Numavičiui, Ignui Staškevičiui ir jo įmonei „Kalpa“.

Pasidalink naujiena