Namai netoli Romos už 1 eurą

Trečiadienis, 28 balandžio 2021

Visur nekilnojamojo turto kainos kyla į rekordines aukštumas, o štai viename Italijos miestelyje siūloma įsigyti namus vos už 1 eurą. Viduramžiais įkurtas miestelis yra vos 30 min. Kelio automobiliu nuo jūros ir 90 km nuo Romos.

Italijoje jau žinoma akcija “Namai už 1 eurą” šįkart organizuojama Maenzos mieste, Latinos provincijoje. Kaip skelbiama miestelio savivaldybės puslapyje, ši iniciatyva yra pavadinta “Istorinio centro paktas”. Pasak miestelio mero Claudio Sperduti, šia akcija yra siekiama atkurti ir apgyvendinti miesto centrinėje dalyje ištuštėjusius namus, taip pat stabdyti jau daugelį metų stebimą gyventojų skaičiaus mažėjimą.

Namai netoli Romos už 1 eurą 1
Namai netoli Romos už 1 eurą 1

Istoriniame centre yra privatiems asmenims priklausantys pastatai, kai kurie jų apleisti ar net avarinės būklės. Miestelio savivaldybė akcija “Istorinio centro paktas” suteikia galimybę šių pastatų savininkams atsikratyti nekilnojamuoju turtu, kuriuo jie nenori ar dėl finansinių sunkumų negali tinkamai pasirūpinti. Savininkai suinteresuoti parduoti objektus net ir už simbolinę kainą dėl didelės mokestinės naštos.

“Dėl didelio žiniasklaidos dėmesio jau pradėjome gauti užklausas. Projektas dar neprasidėjo, planuojame po poros mėnesių paskelbti informaciją apie galimus įsigyti namus. Naujieji savininkai, nusipirkę namą už simbolinį 1 euro mokestį, įsipareigos per 3 metus namą atnaujinti”, aiškino meras.

Šaltinis: prian.ru

Komentuoti Komentarai (0)
Palikite komentarą
Komentarai