Realu.lt

Namų interjero kūrimo paslaptys

Namų interjero kūrimo paslaptys

Yra manoma, jog norint turėti prabangų namų interjerą, reikia investuoti labai daug. Tačiau tai yra klaidingas mąstymas. Brangiai bei stilingai atrodantys namai, gali būti įrengti naudojant minimalų biudžetą. Svarbiausia – turėti skonį, mokėti atsirinkti kokybiškus produktus bei žinoma vadovautis dizainerių patarimais ir paslaptimis.

Į ką atkreipti dėmesį?

Planuojate atnaujinti ar visiškai pakeisti savo svetainės kambarį? Didžiausią dėmesį bei išlaidas skirkite pagrindiniams svetainės akcentams. Tai sofai, staleliui bei užuolaidoms ar kilimui. Taip jau yra, kad didžiausi ar dažniausiai naudojami daiktai turi būti ne tik funkcionalūs, tačiau stilingi ir tuo pačiu autentiški. Nesirinkite per daug gremėzdiškų ar apvalių daiktų, kurie sumažins erdvę bei apsunkins patį kambario vaizdą. Rinkitės šiuolaikiškus, nesenstančius baldus, kurie gal ir kainuos brangiau, tačiau atrodys itin moderniai. Svarstote kokius baldus pasirinkti? Odiniai baldai – puikus pasirinkimas. Jie yra itin kokybiški, o svarbiausia, išlaiko gerą būklę žymiai ilgiau nei medžiaginės tekstūros baldai. Oda sukuria puikų estetinį vaizdą, kuris sukuria prabangą.

Kambario gylio didinimas

Ar žinojote jog apšvietimas gali radikaliai pakeisti kambario dydį? Nors akcentinis apšvietimas nėra rekomenduojamas kambario erdvės didinimui, vienos rūšies tokio tipo apšvietimas gali neatpažįstamai praplėsti erdvę. Viskas ką jums reikia padaryti, tai pagrindinius šviesos šaltinius nukreipti į pagrindinius objektus, daiktus esančius kambaryje. Pavyzdžiui: paveikslus, skulptūras, augalus ir panašiai.

Pusiausvyros išlaikymas

Norite išlaikyti gerą pusiausvyrą kambaryje? Nestatykite visų baldų vienoje kambario pusėje. Sukurkite kambario centrą, kuriame bus pagrindiniai baldai (sofa, stalas ir pan), o tokius akcentus kaip židinys, paveikslai, televizorius pastatykite į kitas kambario puses. Nepalikite visiškai tuščių erdvių.

Atsižvelkite į spalvas

Rinkdamiesi svetainės, miegamojo ar kito kambario spalvas, nepamirškite pagrindinės kambario funkcijos – jaukumo, kuris leidžia pailsėti ir atsipalaiduoti. Koncentruokitės ties ramiomis, pastelinėmis spalvomis dekoruodami miegamąjį bei svetainę. Na, o visą vaizdą pagyvinkite ryškesnių spalvų žaismingais akcentais. Ramūs raštai bei ryškios detalės – puikus derinys.

Kur padėti kilimą?

Ieškote kilimo? Nepamirškite jog kilimas neturi uždengti visų grindų. Tai sumažina ir susiaurina kambario erdvę. Tokiais atvejais, geriau rinkitės siaurą arba kvadratinį kilimą. Jį patieskite kambario centre, o ant jo arba šalia jo pastatykite sofą. Akimirksniu sukursite didesnės erdvės įspūdį, o taip pat žengsite koja kojon su naujomis dizaino tendencijomis.

Pasidalink naujiena