Realu.lt

Neįvertintą NT rinkos nišą pildyti imasi žinomas agentūrų tinklas

Neįvertintą NT rinkos nišą pildyti imasi žinomas agentūrų tinklas

Gyvenamojo NT srityje lyderiaujančias pozicijas išlaikantis NT agentūrų tinklas „Capital“ plečia savo veiklą ir pristato naują prekės ženklą bei paslaugų paketą „Capital Commercial“. Šiuo sprendimu siekiama patenkinti rinkoje vis labiau augantį su komercinės paskirties patalpomis susijusį poreikį.

Bus profesionalus visoje Lietuvoje

„Capital Commercial“ atsiradimas atspindi NT agentūros „Capital“ siekį su NT susijusias paslaugas suburti po vienu „skėčiu“ ir teikti jas centralizuotai. „Capital Commercial“ šių paslaugų spektrą dar labiau praplečia. „Tarkime, NT turinčiam klientui prisireikia apdailos, tada – pagalbos nuomojant turimą objektą, galiausiai jis nori objektą parduoti ir vėl ieško pagalbos. Visas šias paslaugas klientas gali gauti iš vienų rankų. Tai yra išskirtinis „Capital“ bruožas ir privalumas“, – sako „Capital Commercial“ vadovė Julija Tislenko.

Pasak jos, „Capital Commercial“ planuose – aprėpti visas sferas: biurų, sandėlių, gamyklų, sklypų, viešbučų ir kitų negyvenamosios paskirties NT objektų nuomą ir pardavimą.

„Mūsų tikslas buvo iš visos „Capital“ tinklo komandos atrinkti sėkmingiausiai komercinių patalpų srityje dirbančius patyrusius NT ekspertus ir suformuoti visoje Lietuvoje išsidėsčiusias „Capital Commercial“ biuro komandas. Orientuojamės būtent į sėkminga patirtimi komercinės paskirties NT srityje pasižyminčius ekspertus, o ne į pradedančiuosius. Šis procesas jau yra įsibėgėjęs“, – aiškina „Capital Commercial“ vadovė.

Pagrindinė „Capital Commercial“ paslauga – tarpininkavimas nuomojant ar parduodant komercinės paskirties nekilnojamojo turto objektus. NT nuoma ir pardavimas išlieka vienais pelningiausių ir, žvelgiant iš laiko perspektyvos, didžiausią vertę atnešančių sandorių. Ši paslauga aktuali komercinės paskirties paslaugų savininkams ir būsimiems jų pirkėjams ar nuomininkams.

Dėmesys ne tik didiesiems NT rinkos dalyviams

„Mūsų tikslas – dirbti su visais didžiaisiais NT vystytojais, tą darome jau dabar. Visgi iš tiesų siekiame neapsiriboti vadinamaisiais rinkos gigantais. Dirbame ir su mažaisiais klientais, kurie neretai lieka nepastebėti. Visi klientai, nepaisant jų dydžio, mums yra svarbūs“, – pabrėžia J. Tislenko.

 „Capital Commercial“ vadovė atkreipia dėmesį, kad visapusiškas tarpininkavimo komercinės paskirties NT nuomos ir pardavimo srityje paslaugas Lietuvoje teikia tik kelios įmonės. Dėl šios priežasties jaučiama aiški tokių paslaugų paklausa, tad „Capital Commercial“ siekia padėti užpildyti šią nišą. „Sieksime didžiausios vertės klientui palankiausiomis sąlygomis“, – užtikrina J. Tislenko.

Kita itin svarbi „Capital Commercial“ veiklos sritis – darbas su užsienio kapitalo investicijomis. „Nemažai daliai tarptautinių įmonių tiek Baltijos šalys, tiek Lietuva kelia susidomėjimą ir asocijuojasi su plėtros galimybėmis. Tad mūsų užduotis – surasti joms tinkamas komercinės paskirties patalpas ar sklypą būsimoms tokių patalpų statyboms. Kitaip tariant, pasitelkdami savo ekspertų patirtį ir ryšius, suteikiame užsienio investuotojams pagalbą sėkmingai įsikuriant Lietuvoje“, – aiškina J. Tislenko. Ji priduria, kad ši veikla taip pat apima bendradarbiavimą su NT platformomis užsienyje ir kitų valstybių komercijos atašė.

Artimiausioje ateityje „Capital Commercial“ ketina teikti ir komercinio NT valdymo ir administravimo paslaugas. Tai dvi atskiros, tačiau labai glaudžiai susijusios sritys. Komercinio nekilnojamojo turto valdymas – kompleksinė paslauga, į kurią įtrauktas ir administravimas. Kokybiškas NT valdymas padidina turto vertę ir užtikrina nuomininkų lojalumą, kas yra itin svarbu turto savininkams.

Dar viena „Capital Commercial“ teikiama paslauga, pasak J. Tislenko, galima sakyti, atspindi šiandienos aktualijas. Tai verslo vertinimas ir pardavimas – finansinio stabilumo ir pelningumo įvertinimas bei jo pardavimas geriausiomis sąlygomis. Paslauga aktuali tiek turto savininkams, tiek pirkėjams, investuotojams ar finansuotojams. Biuro vertintojų veikla yra sertifikuota, jų vertinimai atitinka visų Lietuvoje veikiančių finansų įstaigų bei tarptautinių investuotojų reikalavimus.

Pasak vadovės, išsamios galimybių studijos rengiamos remiantis rinkos tyrimais ir ekspertų išvadomis. Tai padeda atrasti palankiausias nekilnojamojo turto vystymo galimybes, kurios kiekvienam klientui būna skirtingos. Tokiu būdu „Capital Commercial“ padeda klientams priimti reikšmingus sprendimus dėl turto vystymo krypties.

2021-ieji atskleis poreikius komercinės paskirties NT srityje

„Capital Commercial“ vadovės teigimu, komercinės paskirties NT objektų rinkos tendencijos šiemet turėtų išsigryninti. Šie metai, pasak J. Tislenko, nestokos iššūkių: „Reikės surasti tą išganingą aukso vidurį. Atsižvelgiant į situaciją, vis dažniau siekiama dirbti mišriu būdu, kontaktinį darbą biure derinant su nuotoliniu darbu.

Jos manymu, šiemet sąlygas visgi diktuos nuomininkai. Patalpų savininkams teks dėti papildomų pastangų norint nuomininkus pritraukti bei išlaikyti. O štai patalpų pasiūla rinkoje plėsis – jei vystytojai įgyvendins savo tikslus, šiemet rinka ir vėl pasipildys rekordiniu skaičiumi naujų patalpų.

Daugiau apie Capital Commercial paslaugas sužinokite: https://www.capitalcommercial.lt/

Pasidalink naujiena