Realu.lt

„OLD TOWN ROOF GARDEN”: gyvenimas tarp Senamiesčio stogų

„OLD TOWN ROOF GARDEN”: gyvenimas tarp Senamiesčio stogų

Vilniaus Senamiestis - ypatingą aurą turinti miesto dalis, savo architektūra, istorija ir miesto šurmuliu žavinti tiek vietinius gyventojus, tiek miesto svečius. Dėl lokacijos pačioje miesto širdyje ir aukštesnių nekilnojamojo turto kainų įsigyti būstą Vilniaus Senamiestyje daugelis laiko prestižu. O ir pasiūla šioje miesto dalyje yra labai ribota. Naujų statybų čia vykdoma labai retai, dažniau yra rekonstruojami senieji pastatai.

Senamiestyje statomi nauji pastatai, įsiliedami į senųjų pastatų foną, pasižymi ne tik projektais, bet ir funkcionalumu. Tą galima pasakyti ir apie naują projektą Vilniaus Senamiestyje - „Old Town Roof Garden”. Projektas išskirtinis ne tik vieta mieste, bet ir tuo, kad tai nėra rekonstrukcija. Projekto vietoje buvo atrasti kažkada seniai stovėjusio namo pamatai ir vietoje jo pastatyti trys visiškai nauji sujungti namai. Namai yra kotedžų tipo.

Projekto pavadinimas atskleidžia unikalią galimybę pirkėjams mėgautis Senamiesčio stogų panorama. Tai įgyvendinama ant namo stogo įsirengus terasą, kurios plotas gali siekti net iki 50 kv.m. Nuo terasos atsivers vaizdas į Senamiesčio stogus, Katedros varpinę, Gedimino bokštą ir Trijų kryžių kalną. Būsimi gyventojai motyvuojami turėti galimybę įsirengti erdvią terasą, tokiu būdu Vilniaus Senamiestį prigretinant tokiems miestams kaip Niujorkas, Londonas ar Paryžius, kur sodai-terasos ant namų stogų yra ypač mėgiamos.

Kiekvienas namas yra trijų aukštų. Vidines erdves naujieji savininkai galės įsirengti pagal savo poreikį. Pirmasis aukštas atlieka daugiau tambūro vaidmenį. Čia gali būti ir darbo kambarys ar SPA zona. Antras aukštas skirtas gyvenamajai zonai - svetainei, virtuvei, valgomajam. Šią namo dalį ypatingai puošia erdvus, beveik 20 kv.m ploto balkonas. Trečiasis aukštas - poilsio erdvė su dviem ar trim miegamaisiais kambariais ir išėjimu ant stogo terasos. Visų trijų namų langai yra orientuoti į vakarų pusę, tad grįžus po darbų namuose bus šviesu ir jauku.

Naujos statybos namai yra erdvūs, nuo 148 kv.m iki 177 kv.m ploto. Jie puikiai tiks šeimai, kuriai reikia daugiau vietos ir atskiros erdvės kiekvienam šeimos nariui. „Old Town Roof Garden” projekto namai statyti naudojant itin kokybiškas ir brangias medžiagas, tad drąsiai galima teigti, kad nors ir projektinė namų energetinė klasė yra B, jie realiai atitinka A+ klasę.

Projektas pastatytas Pylimo g. ir Palangos g. sankryžoje esančių namų vidiniame kieme. Vos išėjus iš namo kiemo pasitinka naujai atgimęs Reformatų parkas, čia pat MO muziejus su Vingrių šaltiniais ir Šv. Kotrynos bažnyčia su kokybiškos muzikos koncertais. Tai labiausiai per pastaruosius metus atsinaujinusios Senamiesčio erdvės, kurios puošia miestą. Jūs esate viso šito sūkuryje. Kur leisite laisvalaikį – parke, muziejuje ar Vilniaus gatvės šurmulyje, rinktis Jums. Bet žinosite, kad visada grįžę namo galėsite ramiai mėgautis privatumu ir puikia miesto panorama. Tai yra namai šeimai, kuri nori gyventi Senamiestyje ir jausti jo pulsą.

Norintieji gyventi miesto širdyje ir grožėtis Senamiesčio stogais namą „Old Town Roof Garden” projekte gali įsigyti už 4100-4500 Eur/kv.m.

Daugiau informacijos apie projektą: /nt-projektai

Pasidalink naujiena