P. Vileišio 10B – išskirtinei gyvenimo kokybei

Penktadienis, 09 birželio 2017

Neseniai baigtas unikalus projektas prestižiniame ir viename žaliausių sostinės Antakalnio rajonų – P. Vileišio 10B – iš karto atkreipė į save dėmesį. Pirmiausia, dėl išskirtinės vietos, architektūrinių sprendimų ir pasirinktų itin aukštos kokybės medžiagų bei įrangos, kas būsimiems naujakuriams garantuoja išskirtinę gyvenimo kokybę.

Kai nemaža dalis NT plėtotojų orientuojasi į kiekybę, projekto P. Vileišio 10B sumanytojai pasuko kitu – kokybės – keliu. Mažaaukštis – 3 aukštų – gyvenamosios paskirties namas buvo projektuojamas ir statomas laikantis aukščiausių standartų, o pasirinktos medžiagos ir įranga – geriausia, kas šiuo metu naudojama daugiabučių statyboje.

P. Vileišio 10B – išskirtinei gyvenimo kokybei 1
P. Vileišio 10B – išskirtinei gyvenimo kokybei 1

 

Gyvens ir pats architektas

Projekto autorius – žymus architektas Algimantas Vyšniauskas. Pasak jo, šiame name ruošiasi gyventi ir pats šeimininkas, tad jis buvo statomas tarsi individualus namas: naudotos itin patvarios, galima sakyti, amžinos medžiagos – portugališka ilgalaikė fasadinė klinkerinė (molio) plokštė, cinko skarda, apšiltinti pasirinkta itin geromis savybėmis pasižyminti termomedžiaga ir kt.

Kiekviename bute yra individuali vėdinimo sistema (rekuperacija), įrengtas grindų šildymas, šilumą ir karštą vandenį ruošia vokiečių gamybos autonominiai dujų katilai.

 

Namas orientuotas į žmones, kurie būsto ieško ne nuomai, o gyventi sau ir mėgautis kokybišku gyvenimu.

 

Pro langus – pasakiški vaizdai

Namo išvaizdą padiktavo P. Vileišio gatvės aplinka. „Mūsų tikslas buvo ne išsiskirti, kas dabar labai dažnai matoma Lietuvos architektūroje, o darniai įsilieti į aplinką – nedominuojant, o papildant ją kokybišku produktu“, – sako architektas A. Vyšniauskas. Pastate suprojektuota 14 prabangių, erdvių ir šviesių butų, iš kurių atsiveria pasakiški vaizdai: Gedimino pilis, Neries upė, Tuskulėnų rimties parko memorialinis kompleksas. Mažų butų čia beveik nėra: namas orientuotas į žmones, kurie būsto ieško ne nuomai, o gyventi sau ir mėgautis kokybišku gyvenimu.

 

NT brokeris AURIMAS STANKEVIČIUS: „Šis daugiabutis yra vienas geriausių ir kokybiškiausių šiandienėje NT rinkoje.“

 

Ko gero, kokybiškiausias daugiabutis Vilniuje

Pasak „Capital Real Estate“ NT brokerių Aurimo Stankevičiaus ir Martyno Narkausko, galimybe įsigyti būstą P. Vileišio 10B jau domisi žmonės, kuriems svarbi išskirtinė gyvenimo kokybė. Šis daugiabutis yra vienas geriausių ir kokybiškiausių šiandienėje NT rinkoje. „Tai namai tiems, kam svarbūs didmiesčio patogumai, kas siekia nuolat jausti miesto ritmą – atstumas iki Katedros aikštės – vos 2 kilometrai, tačiau kartu nenori atitrūkti nuo gamtos ir ieško ramios kaimynystės“, – sako brokeriai ir nedvejodami rekomenduoja juos žmonėms, visomis prasmėmis vertinantiems gyvenimo kokybę. Apžiūrėkite gyvai – įsitikinkite patys!

 

NT brokeris MARTYNAS NARKAUSKAS: „P. Vileišio 10B – tai namai tiems, kam svarbūs didmiesčio patogumai, tačiau kartu nenori atitrūkti nuo gamtos.“

 

Dėl butų apžiūros kreipkitės į „Capital Real Estate“ brokerius: Aurimą Stankevičių, tel. +370 645 06 656, el. p. aurimas.stankevicius@capitalrealty.com ir Martyną Narkauską, tel. +370 665 16 777, el. p. martynas.narkauskas@capitalrealty.com.

 

TEKSTAS – Aistės Jasinskaitės.

Temos: Prabangus NT
Komentuoti Komentarai (0)
Palikite komentarą
Komentarai