Realu.lt

Palangos centre įgyvendinamas nuomai pritaikytų poilsio apartamentų projektas

Palangos centre įgyvendinamas nuomai pritaikytų poilsio apartamentų projektas

Palangos centre vystomas projektas „Smilčių namai”, kuriame poilsio apartamentai bus iš anksto pritaikyti nuomai. Skaičiuojama, kad šiuose apartamentuose iš nuomos gautos pajamos gali siekti vidutiniškai 10 000 eur per metus ir grąžinti apie dešimtadalį būstui skirtos investicijos.

„Populiariausiame šalies kurorte nekilnojamo turto rinka šiuo metu tiesiog verda – būstų paklausa yra kur kas didesnė nei pasiūla. Galvodami apie būsimų pirkėjų poreikius ir suprasdami, kad būstas kurorte dažnai yra perkamas ne vien tik sau, o kaip investicija, norime sukurti naują standartą – kai įsigytą apartamentą galima iš karto pateikti nuomai. Palengvinant procesą tai galima daryti ne pačiam, o per mūsų partnerius. Net ir atskaičiavus jų mokesčius, planuojame kad investuotojai gaus apie 10 proc. grąžą per metus”, – komentuoja „Smilčių namus” vystančios kompanijos „Reefo” partnerė Lina Baronaitė.

Projekte bus 31 poilsio apartamentai, kurių pradinė kaina – nuo 69 tūkst. eurų. Bendras „Smilčių namų“ plotas – 1080 kv. m. Projektą vystanti įmonė „Reefo” į šį projektą planuoja investuoti 2,6 mln. eurų.

„Tokio tipo projektui labai svarbi vieta mieste, kad viskas būtų pasiekiama pėsčiomis, eskterjero, interjerų estetika, erdvių funkcionalumas, išlaikymo kaštai, uždara ir sutvarkyta teritorija, patogūs parkavimo sprendimai. Kurdami projektą galvojome apie tai, kaip kuo labiau sutrumpinti terminą tarp būsto įsigijimo ir jo pateikimo nuomai. Dėl to siūlome galimybę rinktis visiškai įrengtus apartamentus, su dizainerių apgalvotais sprendimais, kurie visiškai atitinka poilsiautojų poreikius. Tokiu būdu nereikės papildomai investuoti laiko ir pinigų, kol įsirengsite patalpas – vos įsigijus apartamentus, į juos iš karto galite kviesti nuomininkus“, – naują koncepciją detalizuoja Palangoje vystomų „Smilčių namų“ projekto vadovas Žilvinas Bliznikas.

„Smlilčių namai” bendradarbiaus su trumpalaikės nuomos administratoriumi „Houseys”, kuris dar labiau supaprastins apartamentų nuomos ir administravimo procesą.

„Dažnai žmonės, kurie perka erdves nuomai, neįvertina, kiek laiko reikės investuoti į nuomos administravimą. Trumpalaikės nuomos atveju, ypač kurorte, dažno poilsiautojo lūkestis – kad būsite pasiekiamas 24 val. per parą. Be to, sezono metu yra labai didelė nuomininkų kaita – per savaitę gali pasikeisti 3 skirtingi nuomininkai, tad tiek būsto paruošimas, tiek bendravimas su klientais tampa vos ne nuolatiniu darbu. Atsižvelgdami į šiuos faktorius susitarėme su  „Smilčių namų“ atstovais, kad žmonės, perkantys apartamentus nuomai, galėtų perduoti visus administravimo iššūkius mums“, – tvirtina nuomos objektų administravimu užsiimančios įmonės „Houseys“ atstovas Tomas Grižas.

Projekte „Smilčių namai“ apartamentai jau parduodami. Planuojama, kad apartamentus nuomoti poilsiautojams bus galima jau šios vasaros pabaigoje.

Pasidalink naujiena