Realu.lt

Pamatykite Mike’o Tysono vilą, ką tik parduotą už 4,6 mln. dolerių

Pamatykite Mike’o Tysono vilą, ką tik parduotą už 4,6 mln. dolerių

Buvęs garsus boksininkas Mike’as Tysonas neseniai pardavė savo vilą, esančią Betesdos mieste, Merylande. Už ją buvęs sportininkas gavo 4,6 mln. JAV dolerių. Tai brangiausiai parduotas namas tose apylinkėse.

Šis namas yra ta pati garsioji vila, iš kurios paspruko Tysono augintinis baltasis tigras, vėliau rastas kaimyno teritorijoje.

Namą Betesdoje Tysonas kartu su tuometine sutuoktine Monica Turner įsigijo 1995 metais už kiek daugiau nei 2 mln. dolerių. Po skyrybų name liko gyventi Monica, o Mike’as persikėlė į Las Vegaso priemiestį.

Netoli Vašingtono esantis namas stovi beveik 100 arų ploto išpuoselėtame sklype. Viloje yra 7 miegamieji, 8 vonios kambariai ir 3 maži vonios kambariai. Bendras namo plotas - beveik 1800 kvadratiniai metrai.

Neseniai atnaujintoje buvusioje Tysono rezidencijoje yra prabangiai įrengta erdvi virtuvė, svetainė, valgomasis, pagalbinis kambarėlis. Čia galima rasti medžiu dekoruotą biblioteką su baru ir židiniu, biliardo ir media kambarius, alaus kambarį ir barą. Viskas skirta idealiam šeimininkų poilsiui ir laisvalaikiui.

Namą supa išpuoselėta gamta, iš erdvių terasų atsiveria puikūs vaizdai. Šalia yra šildomas baseinas, SPA zona ir sporto aikštelė aktyviam laisvalaikiui.

Buvusius garsaus boksininko Mike’o Tysono namus galite pamatyti ČIA.

Šaltinis: realtor.com

 

 

 

Pasidalink naujiena