Realu.lt

Pardavus Michaelo Jacksono sodybą, patirta 78 mln. JAV dolerių nuostolių

Pardavus Michaelo Jacksono sodybą, patirta 78 mln. JAV dolerių nuostolių

1100 hektarų teritorija ir pagrindinė 1114 kvadratinių metrų vila parduota tik už 22 mln. JAV dolerių.

Kas atsitiko? Buvusi Michaelo Jacksono sodyba „Neverland“ už 22 mln. JAV dolerių parduota milijardieriui Ronui Burkle‘iui, buvusiam mirusios popžvaigždės partneriui ir vienam investicinės bendrovės „Yucaipa Companies“ steigėjų, pranešama leidinyje „Mansion Global“.

Šį nekilnojamojo turto objektą, esantį už 65 km nuo Santa Barbaros, bandyta parduoti per kelerius metus nuo 2015-ųjų, kada jis buvo siūlomas pirmą kartą už 100 mln. JAV dolerių. Kaina krito kelis kartus, pavyzdžiui, 2017-aisiais sodyba jau kainavo 67 mln. JAV dolerių. Pernai kompleksas buvo nupirktas už 31 mln. JAV dolerių.

Prielaidos. Michaelas Jacksonas valdė šį turtą kartu su investiciniu nekilnojamojo turto fondu „Colony Capital“. Dėl nepriteklių populiarusis atlikėjas negalėjo padengti paskolos ir 2008-aisiais sodybą įsigijo „Colony Capital“. Anksčiau 1987 metais M. Jacksonas už ją sumokėjo 19,5 mln. JAV dolerių.

Kas ypatinga? Maiklas Džeksonas išgarsino „Neverland“, sodybos teritorijoje įrengdamas savotiškus elementus, pavyzdžiui, geležinkelį ar pramogų parką su apžvalgos ratu ir karusele. Čia buvo ir zoologijos sodas, kuriame gyveno orangutangai ir dramblys. O priešais pastatą įmantriame laikrodžio pavidalo gėlyne įkomponuotas pavadinimas „Neverland“, sodybai suteiktas fantastinio pasaulio iš kino filmo „Piteris Penas“ garbei.

Po dainininko mirties sodyba pavadinta „Sycamore Valley Ranch“.

Apie vilą. Maždaug 1100 hektarų sodybą sudaro apie 22 pastatai, įskaitant 1114 kvadratinių metrų normanų stiliaus vilą. Teritorijoje taip pat yra keletas svečių namų, baseinas su pavėsine, krepšinio aikštelė, teniso kortai ir 50 vietų kino salė.

Šaltinis: prian.ru

Pasidalink naujiena