Parduodama prabangi dizainerių Dolce&Gabbana vila

Sekmadienis, 15 rugpjūčio 2021

Parduodama Roquebrune-Cap-Martin vila, kuri iki 2012 m. priklausė ir joje gyveno garsūs dizaineriai Dolce ir Gabbana. Prabangų namą Prancūzijos Rivjeroje galima įsigyti tik iš tarptautinės elitinės nekilnojamojo turto agentūros „Savills“ už 17 milijonų eurų. Vilos plotas - 437 kv.m.

Namas, kadaise priklausęs žinomiems dizaineriams D&G, yra ypatingas panoraminiais Cap Martin įlankos vaizdais. Trijų aukštų viloje yra registratūra ir erdvės poilsiui ir pramogoms. Erdviose podiumo formos terasose, iš kurių atsiveria nuostabūs jūros vaizdai, yra penki miegamieji su vonios kambariais ir atskiras namas svečiams. Lauke, be didelės erdvės su prabangiu baseinu ir D&G baroko stiliaus persirengimo kambariu, atsiveria vešlūs sodai. Kompleksą papildo garažas, terasa su treniruoklių sale, petankės aikštelė ir darbuotojų kambarys.

Parduodama prabangi dizainerių Dolce&Gabbana vila 1
Parduodama prabangi dizainerių Dolce&Gabbana vila 1

Vilos atmosfera, net ir po restauravimo, yra persmelkta Dolce ir Gabbana dvasios, buvo išsaugotas pradinis stilius ir dizaino elementai. Restauruojant namą buvo naudojamos naujausios medžiagos, įranga ir apšvietimo sprendimai. Viso to rezultatas - moderni ir stilinga vila, atspindinti unikalią žinomos dizainerių poros Viduržemio jūros estetiką. 

Šiandieninis vilos savininkas išsaugojo visus pagrindinius D&G laikotarpio elementus. Pavyzdžiui, terasoje esantis podiumas buvo išsaugotas kaip poilsio zona, naudojama improvizuotiems svečių mados šou.

„Prancūzijos Rivjera buvo ir tebėra užsienio pirkėjų traukos taškas. Toks pasiūlymas yra unikalus net šiai rinkai - D&G stilius turi visą gerbėjų armiją, prekės ženklo mados kolekcijos yra paklausios visame pasaulyje. Namo, kuris kadaise priklausė „Dolce and Gabbana“ šeimai, įsigijimas yra galimybė dar labiau priartėti prie prekės ženklo. Vila gali būti klasifikuojama kaip kolekcinis turtas tiek vietos, tiek interjero turinio, tiek istorijos prasme”, - apie šį unikalų objektą pasakoja Julija Ovčinnikova, „Savills” užsienio pardavimo departamento direktorė. „Kolekcionuojamas nekilnojamasis turtas ne tik nepraranda vertės, bet bėgant metams tampa vis patrauklesnis”.

Šaltinis: prian.ru

Temos: Prabangus NT
Komentuoti Komentarai (0)
Palikite komentarą
Komentarai