Realu.lt

Pasižvalgykite po 300 tūkst. kainuojantį butą: tokių pasiūlymų b

Pasižvalgykite po 300 tūkst. kainuojantį butą: tokių pasiūlymų b

Galėdami sau leisti būstą už, pavyzdžiui, 300 tūkst., turbūt pirktumėte namą su nuosavu kiemu. Tačiau Lietuvoje, ypač sostinėje, yra ir brangių butų entuziastų, kurie negaili pinigų gyvenimui miesto centre ar netoli jo, arba tiesiog yra linkę rizikuoti ir įsigyti unikalų nekilnojamojo turto objektą. Tiesa, kaip pasakoja NT ekspertai, tokių drąsuolių Lietuvoje nedaug, o ir butų už 300 tūkst. pasiūla nėra didelė. Todėl „DELFI Būstas“ kviečia pasižvalgyti į vieną iš nedaugelio būstų už mažai kam prieinamą kainą.

Butas už 300 tūkst. eurų – prabanga?

Ne kiekvieną dieną galima pasižvalgyti po butą sostinėje, kuris kainuoja 300 tūkst. eurų: tokio nekilnojamojo turto ir pasiūla, ir paklausa yra maža, todėl net NT skelbimuose tokių būstų pasiūlymai fiksuojami retai.
 
Kaip „DELFI Būstas“ aiškina Nekilnojamojo turto agentūros „Ober-Haus“ Būsto departamento vadovas Antanas Kišūnas, buto už 300 tūkst. negalime pavadinti labai prabangiu pirkiniu, tačiau tikrai ne kiekvienas gali įsigyti būstą už tokią kainą.

„Tai investicija, reikalaujanti didesnių pajamų. Būstą už 300 tūkst. su paskola gali įpirkti šeima, kuri turi didesnes nei vidutinės pajamas. Taip, toks butas turbūt nėra toks likvidus kaip mažesnės kvadratūros butai centrinėje miesto dalyje, kuriuos žmonės perka gyvenimui ir investicijai“, – tikina A. Kišūnas.
 
Ekspertas tęsia, kad toks nekilnojamas turtas rečiau parduodamas viešai, dažniausiai – be reklamos. Be to, butai už tokią kainą retai atspindi realią jų vertę, nes į juos dažniausiai būna investuota nemažai papildomų lėšų. Kalbant apie sostinę, daugiausiai tokių butų galima rasti šalia centrinės miesto dalies arba prestižiniais vadinamuose rajonuose.

Pasak A. Kišūno, didesniems, brangesniems butams tiesioginis konkurentas yra kotedžai ir nuosavi namai užmiestyje: „Tai reiškia, kad už 300 tūkst. Eur galima nupirkti jau įrengtus du kotedžus apie 100 kvadratų.

Koks butas siūlomas už 300 tūkst. eurų?

Viešai prieinamų skelbimų apie parduodamus butus už 300 tūkst. ir pan. nėra daug, todėl „DELFI Būstas“ kviečia pasižvalgyti po nekilnojamojo turto objektą Valakampiuose, kurio dydis yra 93.00 kv.m, 4 kambariai. NT brokeris Kęstutis Bružas pasakoja, kad prie tokio buto privalumų galima priskirti terasą, prabangų jo įrengimą ir išplanavimą. Pasak K. Bružo, šio buto interjerui skirta daug laiko ir pinigų, naudotos medžiagos,

 
„Tokių butų būna retai, nes dažniausiai žmonės parduoda savo turimą jau naudotą turtą su mintimi, kad nori naujesnio, modernesnio. O naujuose projektuose butai yra nuperkami dar „iš popieriaus“ ir naujieji gyventojai laukia apie metus statybų pabaigos“, – pasakoja NT brokeris.

{igallery id=2218|cid=107|pid=1|imgids=800,799,798,797,796,795,794,801}

Pasidalink naujiena