Realu.lt

Patarimai, kaip paruošti namus pardavimui: MIEGAMASIS IR VONIA

Patarimai, kaip paruošti namus pardavimui: MIEGAMASIS IR VONIA

Vos nusprendžiate parduoti savo namus, jie tampa pardavimo objektu. Ar jus trikdo mintis, kad visiškai svetimus žmones turėsite įsileisti į privačiausią savo namų vietą? Štai keletas patarimų, kaip parengti apžiūrai miegamąjį ir vonios kambarį.

SUŠILDYKITE MIEGAMĄJĮ

Nė sakyti nereikia, kad miegamasis turi būti tvarkingas, švarus ir gaivus. Todėl kambarį sutvarkykite labai kruopščiai, įskaitant ir erdvę po lova. Prieš atvykstant lankytojams jį išvėdinkite.

Kai jūsų miegamasis taps švarus ir tvarkingas, paslėpkite viską, kas galėtų išduoti, kad jūs čia gyvenate. Įsivaizduokite elegantiškus viešbučio apartamentus. Jie patogūs ir stilingi, tačiau jokio asmeniškumo.

Miegamasis turi būti kuo mažiau užgriozdintas. Vaikų žaislus laikykite dėžėse, kad jų nesimatytų.

Dėmesį blaškantys daiktai, tokie kaip kosmetika ir tualeto reikmenys, trukdo lankytojams susikaupti ir vertinti patį kambarį.

Pasirūpinkite, kad lovos būtų paklotos. Lova, užtiesta pledu, atrodo tvarkingesnė. Užmeskite porą didesnių pagalvėlių, kad sukurtumėte prabangos įspūdį.

Neapgaudinėkite savęs manydami, kad jūsų lankytojai pasikuklins atverti spinteles. Jiems nepatiks ta daugybė drabužių ir žaislų, kuriuos jūs paskubomis ten sukišote.

 

ATGAIVINKITE VONIOS KAMBARĮ

Vonios kambarys – tai vieta, kurioje galime pasilepinti. Kas po sunkių dienos darbų gali būti geriau už karštą, putų pilną vonią jaukioje aplinkoje ir krūvą minkštutėlių rankšluosčių.

Kaip ir visur, ir čia pasirūpinkite, kad jūsų vonios kambarys būtų tvarkingas, išneškite viską, kas nereikalinga, o kasdienius higienos reikmenis sudėkite į nematomą vietą. Kai paviršiai bus tušti, patalpa atrodys erdvesnė.

Vonios kambariai turi būti itin švarūs. Iššveiskite visas kriaukles ir vonias, specialiu valikliu pašalinkite kalkių nuosėdas.

Patikrinkite, ar tinkamai laikosi vonios dušo kabinos ir kriauklės sandarinimo glaistas. Jeigu ne, pakeiskite jį.

Jeigu apšvietimo įranga pasenusi, laikas naujai. Galite įmontuoti ventiliatorių, jeigu jo vonios kambaryje nėra.

Pasirūpinkite, kad jūsų vonios kambaryje būtų švarus veidrodis, kuris atspindės šviesą – patalpa atrodys erdvesnė. Veidrodis gali būti pakabintas arba įmontuotas sienoje ir apšviestas.

Kai atliksite pagrindinius darbus, galite imtis apdailos. Nauja daili dušo užuolaida – tiesiog būtina. Nupirkite kelis naujus rankšluosčius, geriausia – baltus arba pastelinių spalvų, derančių prie vonios kambario interjero.

Pasidalink naujiena