Realu.lt

Patarimai, kaip paruošti namus pardavimui: SVETAINĖ IR VIRTUVĖ

Patarimai, kaip paruošti namus pardavimui: SVETAINĖ IR VIRTUVĖ

Vos nusprendžiate parduoti savo namus, jie tampa pardavimo objektu. Norėdami pasiekti maksimaliai sėkmingą rezultatą turime suprasti, kad potencialus pirkėjas ieškos emocijos, įspūdžio ir akims patrauklaus vaizdo. Taigi pirmieji įspūdžiai labai svarbūs, o galbūt net lemiantys.

Mūsų profesionalai pasiruošę jums padėti parduoti ar išnuomoti nekilnojamąjį turtą. Užtikrinsime, kad jūsų namai sukurtų neišdildomą pirmąjį įspūdį. Nepamirškite, pirmas įspūdis gali būti lemtingas.

 

PASIRŪPINKITE, KAD BŪSTAS NUŠVISTŲ IŠ VIDAUS

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kas pasitinka potencialius pirkėjus, atvėrus lauko duris. Pirmą kartą apžiūrint būstą, jutiminiai pojūčiai gali būti lemiantys. Atsistokite prie savo lauko durų slenksčio. Ar čia tvyro ramybė, šviesos, šilumos ir jaukumo atmosfera?

Prieš priimdami potencialius pirkėjus nepamirškite išvėdinti patalpų. Gaivus oras ir švaros pojūtis – neatsiejami dalykai.

Pasirūpinkite bendrųjų erdvių (koridorių, laiptinių, sandėliukų) švara. Nepamirškite išvalyti namo ar buto viduje įrengtų pagalbinių patalpų.

Atsikratykite nereikalingais daiktais – tai kambariams suteiks švarios, gaivios erdvės įspūdį.

Atkreipkite pirkėjų dėmesį į namuose tvyrančią šviesią atmosferą. Jei patalpose nėra daug natūralios šviesos, į pagalbą pasitelkite papildomą apšvietimą – šviestuvus, žvakes bei šviesą atspindinčius paviršius.

Pasirūpinkite, kad, pirmą kartą įžengus pro duris, pasitiktų svetinga, jauki atmosfera. Potencialūs pirkėjai bus sužavėti.

 

PAGYVINKITE SVETAINĘ

Svetainėje praleidžiame labai daug laiko. Todėl svarbu, jog čia vyrautų maloni, atpalaiduojanti aplinka. Nepamirškite, kad, norint sukurti stilingą erdvę, reikia išmesti iš svetainės nebūtinus daiktus.

Stenkitės išnešti kuo daugiau nereikalingų daiktų. Bet kuriuo atveju turėsite viską supakuoti kraustydamiesi, taigi padarykite tai anksčiau.

Kruopščiai sutvarkykite kambarį ir tą daryti pradėkite nuo lubų. Pasitelkite profesionalus minkštiems baldams ir kilimams išvalyti. Jei jūsų kilimai ar baldai susidėvėję ir sunkiai išvalomi – pakeiskite arba išmeskite juos.

Jei kambarį reikalinga perdažyti, rinkitės pastelines, šiltas, neutralias spalvas.

Pagyvinti minkštuosius baldus galima atnaujinant arba pakeičiant pagalvėlių užvalkalus. Rinkitės prie svetainės apdailos derančius raštus ir spalvas.

Pasirūpinkite, kad svetainės aplinka atitiktų sezoniškumą: būtų šilta ir jauku žiemą, vėsu ir gaivu vasarą. Įsivaizduokite jaukiai besikūrenantį židinį šaltą žiemos vakarą ar gaivaus vėjo gūsį pro atvirus langus tvankią vasaros dieną.

Bendro įvaizdžio paslaptis slypi smulkmenose. Nepamirškite kambario sienų – papuoškite jas paveikslais. Baldų paviršius dekoruokite knygomis, žurnalais, dekoraciniais interjero elementais. Pagyvinkite patalpas kambariniais augalais ar gėlėmis.

 

PASIRŪPINKITE MALONIU VIRTUVĖS AROMATU

Funkcionali ir patraukli virtuvė gali padėti parduoti būstą. Virtuvės atnaujinimas kainuos brangiau nei kitų erdvių, tačiau šios patalpos įvaizdis ir būklė sukuria didžiulę pridėtinę vertę.

Kritiškai įvertinkite savo virtuvės būklę. Pagyvinti vaizdą galima naujomis baldų rankenėlėmis. Nefunkcionuojančias baldų dalis pakeiskite naujomis, jei reikalinga, atgaivinkite baldų laku ar dažais.

Pasirūpinkite, kad neliktų naminių gyvūnų buvimo pėdsakų. Išneškite visus su savo augintiniais susijusius daiktus, indus ir baldus. Aprodydami virtuvės patalpas, pasirūpinkite, kad gyvūnų virtuvėje nebūtų.

Patikrinkite vandens maišytuvus ir jų dalis, jei reikalinga, sutaisykite arba pakeiskite naujais.

Atidžiai apžiūrėkite visus virtuvės baldų ir prietaisų paviršius. Jie privalo būti švarūs tiek iš vidaus, tiek iš išorės.

Stenkitės, kad ant virtuvės darbastalių paviršių nebūtų nereikalingų daiktų, sudėkite juos į spinteles. Švari erdvė patrauklesnė ir atrodo lengviau prižiūrima.

Pasidalink naujiena