Realu.lt

Patarimai, padėsiantys parduoti būstą už aukščiausią kainą

Patarimai, padėsiantys parduoti būstą už aukščiausią kainą

Vos nusprendžiate parduoti savo namus, jie tampa pardavimo objektu. Norėdami pasiekti maksimaliai sėkmingą rezultatą turite suprasti, kad potencialus pirkėjas ieškos emocijos, įspūdžio ir akims patrauklaus vaizdo. Pirmieji įspūdžiai labai svarbūs! Tegul potencialūs pirkėjai būna tiesiog sužavėti jūsų namo išore. Tai pastūmės pasižvalgyti daugiau, o ne kuo greičiau išvažiuoti.

PASIRŪPINKITE, KAD BŪSTAS NUŠVISTŲ IŠ IŠORĖS

Įdėmiai pažvelkite į savo būstą iš šalies. Geriausiai – iš kitos gatvės pusės. Ar namas dera prie kitų gatvės namų? Ar yra remontuotinų dalykų, tokių kaip atsilupusios plytelės ar nuslinkęs šiferis? Būtų gerai, kad namas atrodytų patrauklus ir būtų labiausiai viliojantis iš visų.

Nudažykite vartus ir tvorą, jeigu tai buvo daryta senai. Bet kurie aplaidumo požymiai iš išorės potencialiems pirkėjams sukels įtarimų dėl vidaus.

Sutvarkykite takus, nušluokite juos. Kiemo grindinys turi būti švarus ir tvarkingas.

Tegul langai būna išblizginti, o langų rėmai – perdažyti, jei to reikia. Nusilupę dažai yra nemalonūs akiai.

Prieangiai yra puiki vieta slėptis vorams. Prieš apžiūrą jūsų lankytojai stabteli prie durų, taigi gali pakelti akis ir į viršų. Pasižiūrėkite, kad šviesos įrenginiai veiktų ir būtų švarūs.

Varteliai ir durys turi būti ypač tvarkingi, sutepkite girgždančius vyrius, sutvarkykite spynas.

 

PASIRŪPINKITE, KAD SODAS ŽYDĖTE ŽYDĖTŲ

Parduodant būstą sodas tampa vis svarbesnis. Ne kiekvienam rūpi sodo dydis, tačiau patraukli vieta, kur galima pailsėti, jūsų namui suteiks papildomų privalumų parduodant, o kai kuriais atvejais net padidins jo vertę.

Jūsų sodas ar vidinis kiemas turi būti tvarkingi, kad ir koks būtų metų laikas. Tai reiškia, kad nukritę lapai ir šakos turi būti sušluoti, gėlių lysvės išravėtos, vejos nušienautos, o krūmai apkarpyti.

Jeigu yra varteliai, pasirūpinkite, kad jie tinkamai atsidarytų (sutepkite girgždančius vyrius), būtų nudažyti ar apskritai sutvarkyti. Jeigu tvora medinė, ją taip pat reikia sutvarkyti.

Pašalinkite nuo takų žemes, samanas, piktžoles. Kiemo grindinys turi būti tvarkingas.

Sutvarkykite visus priestatus, garažus, stogines ir šiltnamius. Namuose šios vietos dažnai būna apleistos.

Sodo baldai – sveikintinas dalykas bet kuriame sode. Net jei vietos, pavyzdžiui, balkone, mažai, jame stovintis stalas ar kėdės suteikia papildomų privalumų. Dėl įspūdžio, jog šią vietą galima panaudoti, padidėja jūsų namo erdvė.

Bet kuriuo metų laiku sodas turi būti spalvingas ir tvarkingas. Žiemą jį labai pagyvina visus metus žaliuojantys augalai ir krūmai.

Vaikų žaislus ir dviračius reikėtų suslėpti. Šiukšlių dėžės turi būti tvarkingos arba lai stovi į akis nekrintančioje vietoje.

 

PAGRINDINIAI PATARIMAI, KURIUOS REIKIA ĮSIMINTI

Jeigu gyvenate parduodamame būste, jums reikia būti ypač budriems, kad išlaikytumėte jį švarų, tvarkingą ir visada paruoštą apžiūrai.

Išneškite asmeninius daiktus. Erdvė yra lemiamas dalykas apsisprendžiant. Paprašykite draugų kritiškai pažvelgti į jūsų namus – jie pastebės nereikalingus daiktus.

Pasinaudokite savo pojūčiais – įsitikinkite, kad visi kambariai (ypač virtuvė ir vonios kambarys) atrodytų lyg nauji, dvelktų švara ir gaiva.

Atitraukite užuolaidas, pakelkite žaliuzes. Tegu šviesa sklinda į būstą, kambariuose bus šviesu ir gaivu, vyraus saulėta atmosfera.

Sukurkite jaukią namų aplinką. Gyvos gėlės tiks bet kuriame kambaryje. Žiemos mėnesiais uždekite šviestuvus ir pakūrenkite židinį, kad sukurtumėte šiltą namų aplinką.

Apleista išorė nesako nieko gero apie būsto interjerą. Gerai prižiūrėta ir puikiai sutvarkyta namų aplinka paskatinkite potencialius pirkėjus apžiūrėti būstą iš vidaus.

Sutvarkykite sodą. Ką tik nušluoti takeliai ir keliai, nukirpti krūmai, nušienautos vejos, paslėpti nereikalingi daiktai daro stebuklus.

Vaikai gali būti matomi, tačiau kuo mažiau girdimi. Jie gali trukdyti profesionaliai apžiūros eigai, tad paprašykite jų pabūti atokiau.

Šunį laikykite nuošalyje. Gyvūnų mylėtojai bus blaškomi Jūsų augintinio. Tuos, kurie neturi naminio gyvūno, tai gali erzinti ar net gąsdinti.

Būkite diskretiški, laikykitės atokiau nuo pirkėjų, kad ir kokie naudingi norėsite būti. Pirkėjams reikia suteikti galimybę laisvai aptarti būstą. Jūsų dalyvavimas gali varžyti laisvą bendravimą.

VISA TAI PADĖS MUMS PARDUOTI JŪSŲ BŪSTĄ UŽ AUKŠČIAUSIĄ KAINĄ!

Pasidalink naujiena