Realu.lt

Po „Žalgirio“ arenos stogu – statybų ir NT sektoriaus naujienoms skirta paroda „Namų pasaulis 2022“

Po „Žalgirio“ arenos stogu – statybų ir NT sektoriaus naujienoms skirta paroda „Namų pasaulis 2022“

Šį savaitgalį į Kauno „Žalgirio“ areną sugrįžta jau 27-ąjį kartą organizuojama tarptautinė paroda „Namų pasaulis 2022“. Balandžio 8-10 dienomis vyksiančiame renginyje lankytojus pasitiks statybų, interjero bei NT projektų naujienos, naudingi profesionalų patarimai ir rinkos apžvalga.

Nuo statybinių medžiagų iki atsinaujinančios energijos

„Statybų sektoriui išgyvenant pakilimą, visos su būsto statymu, įsirengimu, remontu susijusios temos – kaip niekada aktualios. Atitinkamai, tikime, kad apsilankymas parodoje „Namų pasaulis 2022“ šiemet bus naudingas dar platesnei auditorijai. Parodoje lankytojai galės susipažinti su skirtingų sektorių naujienomis, inovacijomis bei tendencijomis, o renginių programoje lauks tiek gyventojams, tiek statybų rinkos profesionalams aktualūs pranešimai ir seminarai“, – sako parodą organizuojančio „Ekspozicijų centro“ vadovas Erikas Piskunovas.

Kaip įprasta, parodos temų sąrašas apims statybų, interjero bei investavimo temų naujienas.  Bus pristatomos statybinės medžiagos, atsinaujinanti energija, saulės elektrinės, dažai bei buitinė chemija, šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemos, garso ir termoizoliacinės medžiagos, durys bei vartai, baseinai ir jų įranga, gyvenamosios aplinkos tvarkymo sprendimai, baldai ir interjeras, nekilnojamojo turto projektai.

Lankytojus pasitiks didelė įvairovė skirtingų stendų, kuriuose lauks ir galimybė gauti individualias profesionalų konsultacijas bei apsipirkti ar atlikti užsakymą pasinaudojant geriausiais, išskirtinai tik parodoje taikomais kainos pasiūlymais.

Ne tik gyventojams, bet ir profesionalams

Balandžio 8 ir 9 dienomis į parodą atvykę gyventojai galės dalyvauti ir skirtingoms temoms skirtuose seminaruose bei konferencijoje.

Parodos penktadienį, balandžio 8 dieną, „Žalgirio“ arenos amfiteatre vyks nemokama konferencija „Gervė 2022“. Jos metu pristatomi pranešimai bei diskusijos bus skirtos investuotojams, statytojams, NT vystytojams ir kitiems susijusiems verslams.

Tuo tarpu parodos penktadienį ir šeštadienį vyksiančių seminarų metu savo sričių profesionalai lankytojams pristatys statybų sąmatos sudarymo, išlaidų valdymo temas, pasakos apie vidaus ir lauko apšvietimo ar net lauko grilių pasirinkimo galimybes.

Paroda „Namų pasaulis 2022“ „Žalgirio“ arenoje vyks antrąjį balandžio savaitgalį – nuo penktadienio iki sekmadienio. Balandžio 8 ir 9 dienomis paroda lankytojus pasitiks nuo 10 iki 18 val., o balandžio 10 dieną – nuo 10 iki 16 val.

Įsigyti bilietą galima internetu arba „Žalgirio“ arenos kasose. Neįgaliesiems, su „POLA“ kortele bei vaikams iki 11 metų, atvykusiems su suaugusiais, įėjimas – nemokamas.

Parodos programą galima rasti: www.parodos.lt

Pasidalink naujiena