Populiariausi sausio mėn. naujos statybos projektai: pirkėjų akys krypsta į pajūrį

Penktadienis, 02 vasario 2024

Autorius: Realu.lt

Sausio mėnuo ypatingas naujomis pradžiomis ir sau duotais pažadais. Pošventinis laikotarpis nekilnojamojo turto rinkoje paprastai būna šiek tiek ramesnis, tačiau būsto ieškantieji nenustoja dairytis ir ieškoti tinkamo būsto. Kokie naujos statybos projektai pritraukė daugiausia potencialių pirkėjų dėmesio per sausio mėnesį?

Panašu, jog metų pradžia sužadino būsto pirkėjų pamąstymus apie vasarą ir apie galimybę įsigyti būstą pajūryje. Net trys iš keturių sausio mėnesį populiariausių portale Realu.lt reklamuojamų naujos statybos projektų yra pajūryje.

Labiausiai pirkėjus viliojo „Naujasis pajūris“, esantis Šventojoje, Elijos g. Viename žaliausių regiono projektų statomi 63 iki 72 kv. m ploto namai ir kotedžai. Jų išskirtinumas – racionalus erdvių išplanavimas. Namuose galima įrengti 2 ar 3 miegamuosius kambarius, esant poreikiui – darbui skirtą kambarį. Tokį būstą paprasta pritaikyti tiek atostogoms, tiek nuolatiniam gyvenimui.

Projektas „Naujasis pajūris“Projektas „Naujasis pajūris“ vystomas vos 15 minučių kelio iki jūros. Norintieji pajūrio namais mėgautis iš karto gali įsigyti jau pilnai įrengtus namus, net apstatytus baldais. Gamta, ramybė, kokybiški namai – projekte Šventojoje „Naujasis pajūris“.

„Projektui „Aido takas“ išrinkta vieta, kuri leidžia mėgautis pajūrio ramybe ir gamta, tačiau prireikus – patogiai ir greitai pasiekti miesto privalumus“, - rašoma vieno iš sausio mėn. populiariausių naujos statybos projektų TOP5 projekto aprašyme. „Aido takas“ vystomas Kunigiškėse, sparčiai populiarėjančioje ir augančioje Palangos dalyje. Nuo projekto iki jūros – 500 m.

Pirkėjų patogumui projekte siūlomi tik pilnai įrengti namai. Tad norintiems čia įsikurti, tereikės išsirinkti baldus ir atsivežti asmeninius daiktus. Kiti projekto privalumai: saugoma uždara teritorija, erdvi terasa, mažos namo išlaikymo išlaidos, moderni šildymo ir vėsinimo sistema. 

Į sausio mėnesio populiariausių naujos statybos gretas pateko ir projektas, vystomas Klaipėdoje, - „Padangės slėnis“. Pirkėjai gali rinktis būstus jau trečiame šio projekto etape. Būstai čia yra nedideli, tačiau racionaliai išplanuoti. Labai patogi projekto vieta – Arimų gatvėje, vos 7 minutės iki miesto centro. Tokie būstai, kokie siūlomi projekte „Padangės slėnis“ yra labai patrauklūs galvojantiems apie būstą investicijai. Nuomininkai mielai apsistoję nedideliuose būstuose, patogiose miesto vietose. 

Vienintelis ne pajūryje esantis sausio mėnesio TOP5 naujos statybos projektas – „Trakų slėnis“. Nuo Vilniaus apie 15 km nutolęs projektas tinka tiems, kurie nori gyventi ramiai, gamtoje, tačiau šalia didmiesčio. „Trakų slėnis“ – ne tiesiog projektas, o nauja gyvenvietė, turinti savo nuosavą tvenkinį ir parką, bendruomenės kultūros ir sporto centrus.

Daugiau naujos statybos projektų, vystomų visoje šalyje, rasite portale www.realu.lt. Čia taip pat rasite daugiau nei 10 tūkst. įvairių nekilnojamojo turto objektų skelbimų bei daugiau nei 100 įvairias su nekilnojamuoju turtu susijusias paslaugas teikiančių įmonių.

2024 m. sausio mėnesio populiariausi naujos statybos projektai portale www.realu.lt:

1. „Naujasis pajūris“

2. „Trakų slėnis“

3. „Aido takas“

4.„Padangės slėnis“


Temos: Apie Realu.lt