Realu.lt

Prabangių automobilių gamintojai žengia į NT rinką

Prabangių automobilių gamintojai žengia į NT rinką

Įsivaizduokite: jūs į vairuojate savo vokišką sportinį automobilį tiesiai į apvalaus žvilgančio dangoraižio stiklinį keltuvą, kuris jus užkelia į jūsų 58-ame aukšte esančius apartamentus - ir visa tai trunka mažiau nei 60 sekundžių. Pasiekę savo būstą, automobilį pastatote privačiame garaže, kurį nuo gyvenamosios erdvės skiria stiklinė siena, o iš kitos pusės pro langus atsiveria vaizdas į Atlanto vandenyną.

Nors tai gali skambėti kaip scena iš fantastinio animacinio filmuko, tačiau tokia tikrovė siūloma dangoraižio „Porsche Design Tower” gyventojams.

Beveik 200 metrų aukščio cilindrinis pastatas yra vienas iš kelių prabangių daugiabučių namų, statomų Pietų Floridoje, bendradarbiaujant su aukščiausios klasės automobilių kompanijomis, tokiomis kaip „Porsche“, „Bentley“ ir „Aston Martin“.

Prabangaus turto vystytojai ieško būdų išsiskirti iš kitų daugiamilijoninių projektų. Su prabangių automobilių gamintojais jie bendradarbiauja tikėdamiesi, jog tai suteiks jiems pranašumo, nes padės pritraukti tuos pačius klientus, kurie renkasi transporto priemones už šešiaženkles sumas.

„Tuo užsiimantys automobilių gamintojai yra senieji prekės ženklai, turintys ypač vertingą vardą ir ištikimus klientus, kurie supranta, ką jie atstovauja”, - sako prekės ženklo ir interjero dizaino ekspertė Karen Post. Anot jos, pirkėjai galvoje jau turi susidėlioję kontrolinį sąrašą ir kartais užtenka tik sąsajos su automobiliu, kad jie pasiryžtų pirkti.

Majamio regionas puikiausiai tinka panašiems projektams, nes tai yra tarptautinė vieta, populiari tarp daugelio automobilių kolekcionierių. („Mercedes-Benz“ stato butus Londone, o Dubajuje netrukus išdygs „Tonino Lamborghini“ gyvenamasis kompleksas.)

„Pats prabangus gyvenimo būdas pritraukia visuos šiuos žmones, besidominčius automobiliais, o vystytojai tiesiog pasinaudojo dangoraižių privalumais”, - sako Heloisa Arazi, nekilnojamojo turto agentė, parduodanti objektus „Porsche” komplekse.

Be to, čia ištisus metus šilta, tad žmonės gali važinėtis savo kabrioletais.

„Porsche“, „Bentley“ ir „Aston Martin“ žengia į nekilnojamąjį turtą

Kaip ir patys automobiliai, butai šių gamintojų statomuose pastatuose nėra pigūs. Pirkėjai, sumokėję 5 milijonus dolerių už būstą „Porsche” dangoraižyje, gauna trijų miegamųjų, 4,5 vonios kambarių, beveik 300 kvadratinių metrų ploto apartamentus, su į vandenyno pusę išeinančiame balkone įrengtu baseinu ir asmenine parkavimo vieta. (Nuomos galimybė taip pat yra).

Pirkėjai gali pasirinkti sienų, grindų dangą, langų apdailą. Kai kuriuose butuose įrengtos marmurinės grindys, kituose grindys išklotos itališko porceliano plytelėmis. Dangoraižyje yra taip pat yra įvairių prabangių patogumų, tokių kaip treniruoklių salė su vaizdu į vandenyną, restoranas, baseinas, jau nekalbant apie 60 metrų ilgio paplūdimį, įrengtą namo teritorijoje.

Vos už kelių kvartalų nuo „Porsche Design Tower” bus statomas kito prabangių automobilių gamintojo ir vystytojo „Bentley Residences” projektas. Statybą planuojama pradėti 2023 m. ir baigti po 3 metų. Statyboms pasibaigus, tai turėtų būti aukščiausias pastatas vietovėje - beveik 230 metrų aukščio. Jame taip pat bus automobilių liftas. Kiekviename iš daugiau nei 200 prabangių apartamentų bus įrengtas ir kelis automobilius talpinantis garažas.

Netoli Majamio centro kyla ir kito automobilių gamintojo - „Aston Martin” - daugiabutis. 2022 m. pabaigoje užbaigus statybas, planuojama, jog 75 proc. butų bus jau parduoti. Šis gyvenamasis dangoraižis bus apie 250 metrų aukščio ir 66 aukštų. Jame bus 391 butai, 7 pent-haus tipo apartamentai ir vienas trijų aukštų butas. Butai čia kainuos nuo 1,6 mln. dolerių iki 50 mln. dolerių už triaukščius apartamentus. Šiame dangoraižyje nebus lifto automobiliams. Pirkėjai, įsigysiantys trijų aukštų butą, gaus ir priedą - „Aston MArtin Vulcan”. Yra tik 24 tokie anglies pluošto automobiliai ir jie paprastai parduodami už maždaug 2,5 mln. dolerių.

Pastate bus 38 firminiai apartamentai, kurių pirkėjai galės pasirinkti sportinį automobilį DB11, kainuojantį maždaug 255 000 dolerių arba visureigį DBX, parduodamą už maždaug 200 000 dolerių.

Unikalios burės formos dangoraižis stovės ten, kur ant Majamio upė įteka į Biskajos įlanką. Gyvenamasis kompleksas turės net ir superjachtų prieplauką.

Tarp kitų dangoraižių privalumų bus meno galerijos, panoraminis baseinas, iš kurio atsiveria įlankos vaizdas, treniruoklių centras, virtualus golfo klubas, dvi kino salės.

Šaltinis: realtor.com

Pasidalink naujiena