Prabangūs apartamentai su Aston Martin dizainu: svajonė virsta realybe

Penktadienis, 07 birželio 2024

Autorius: Realu.lt

Britų ikona Aston Martin, garsėjanti ne tik savo automobiliais, bet ir pasirodymais legendiniuose Džeimso Bondo filmuose, žengia drąsų žingsnį į nekilnojamojo turto rinką. Bendraujant su tarptautiniu prabangos nekilnojamojo turto vystytoju „Dar Global“, gimė „The Astera, Interiors by Aston Martin“ – kvapą gniaužiantis gyvenamųjų patalpų kompleksas prie pat Persijos įlankos bangų, Al Marjan salose, Ras Al Khaimah emyrate.

Prabangos ir meistriškumo sintezė

Bendra projekto vertė siekia 900 milijonų dirhamų (245 milijonus JAV dolerių). Tai pirmasis Aston Martin nekilnojamojo turto projektas Artimuosiuose Rytuose, nors anksčiau prekės ženklas dalyvavo kuriant Aston Martin Residences Majamyje, taip pat kituose žinomuose projektuose JAV ir Japonijoje.

Įsikūręs greta netrukus duris atversiančio prabangaus „Wynn Resort“ kurorto, „The Astera“ kvartalas atspindės rafinuotą Aston Martin estetiką, pasižymintį išskirtine elegancija ir aukščiausia kokybe. Gyventojams bus pasiūlyti erdvūs apartamentai su vienu, dviem ir trimis miegamaisiais, taip pat prabangios trijų miegamųjų vilos. Be to, komplekse bus įrengtas privatus paplūdimys, užtikrinantis nepamirštamus poilsio momentus.

Išskirtinės detalės, sukuriančios nepakartojamą atmosferą

Interjerai, sukurti bendradarbiaujant su Aston Martin dizaino specialistais, atspindės prekės ženklo DNR. Kiekviena detalė – nuo rafinuotų apdailos medžiagų iki kruopščiai apgalvotų baldų išdėstymo – atspindės nepakartojamą Aston Martin viziją ir meistriškumą.

„The Astera“ projektas ne tik įkūnija prabangos ir rafinuotumo dvasią, bet ir demonstruoja inovatyvų požiūrį į dizainą. Moderni architektūra, harmoningai įsiliejanti į Persijos įlankos kraštovaizdį, leis gyventojams mėgautis nepakartojamais vaizdais ir gyventi apsupti gamtos grožio.

Užbaigimo data: 2028 m. gruodžio mėn.

Statybų darbai „The Astera“ kvartale prasidės netrukus, o jų pabaiga numatoma 2028 m. gruodžio mėn. Būsimi gyventojai gali tikėtis ne tik prabangių apartamentų ir vilų, bet ir nepriekaištingo aptarnavimo bei aukščiausio lygio patogumų.

Ne vienintelis prabangių automobilių prekės ženklas, žengiantis į nekilnojamojo turto rinką

Aston Martin – ne pirmasis automobilių prekės ženklas, nusprendęs išbandyti jėgas nekilnojamojo turto srityje. Jau pastatyti du gyvenamieji dangoraižiai pagal „Porsche“ dizainą – vienas Majamyje, kitas – Frankfurte. Dubajuje įsikūrusios „Bugatti“ dizaino vilos ir 10 prabangių „Bentley“ dizaino dvarų. Nuo 2015 m. Londone galima išsinuomoti apartamentus su „Mercedes“ interjeru.

„The Astera, Interiors by Aston Martin“ projektas žymi naują etapą Aston Martin istorijoje, atskleisdamas prekės ženklo ambicijas ne tik automobilių, bet ir prabangos nekilnojamojo turto srityje. Šis kvartalas taps nepakartojamu rafinuotumo ir meistriškumo simboliu, pritraukiančiu išskirtinio gyvenimo būdo ieškotojus iš viso pasaulio.

Vizual. Dar Global

Temos: Pasaulis