Pradedamos moderniausio Baltijos šalyse farmacinės paskirties logistikos centro statybos

Ketvirtadienis, 06 birželio 2024

Autorius: Realu.lt

Vilniuje, Zigmantiškių gatvėje, prasideda naujo „Eurovaistinės“ logistikos centro statybos. 11,8 tūkst. kv. m ploto A++ energinės klasės pastate ateinančių metų vasarą įsikurs kone moderniausias farmacinės paskirties logistikos centras Baltijos šalyse.

Tvarumas – aukščiausiame prioritete

Naujasis centras bus statomas vadovaujantis aukščiausiais tvarumo standartais. Pastatas atitiks A++ energinės klasės reikalavimus, o šildymui bus naudojama geoterminė energija. Taip pat numatyta galimybė įrengti saulės jėgainę.

Didelis dėmesys bus skiriamas temperatūros ir drėgmės palaikymui bei kontrolei. Tam įrengtos pažangios ir tikslios šildymo, šaldymo, vėsinimo, vėdinimo ir sandarumą užtikrinančios sistemos. Stogas su fasadu leis mažiau energijos sunaudoti vėsinimui.

Inovatyvūs sprendimai – efektyviam darbui

Logistikos centre bus taikomi pažangūs technologiniai sprendimai, skirti vaistų ir medicinos priemonių logistikai. Automatizuota zoninio konvejerinio surinkimo sistema leis greitai ir tiksliai apdoroti prekių srautus, o kombinuotos konvejerinės, A-frame ir Pick to light sistemos užtikrins spartų ir tikslų prekių surinkimą.

Sandėlio valdymo sistema „Equinox Vision 7“ leis planuoti ir optimizuoti visus sandėlio procesus, mažinant darbo sąnaudas ir klaidų riziką.

Modernios darbo sąlygos – 230 darbuotojų komandai

Naujame logistikos centre dirbs apie 230 žmonių. Čia bus įrengtos patogios, šiuolaikiškos ir ergonomiškos darbo vietos, užtikrinančios komfortiškas darbo sąlygas.

Statybos – sparčiai ir kokybiškai

Logistikos centro statybas įgyvendins generalinės statybų rangos bendrovė „Conres“. Darbai bus baigti kitų metų pirmoje pusėje.

Investicija – 22 mln. eurų

Projekto investicija sieks 22 mln. eurų. Tai leis „Eurovaistinei“ dar labiau sustiprinti savo pozicijas rinkoje ir užtikrinti sklandų bei efektyvų vaistų ir medicinos priemonių tiekimą savo klientams visoje šalyje.

Naujasis „Eurovaistinės“ logistikos centras – tai modernus, tvarus ir inovatyvus projektas, kuris leis bendrovei dar labiau pagerinti savo veiklos efektyvumą ir užtikrinti aukščiausią aptarnavimo lygį savo klientams.


Temos: Komercinis NT