Realu.lt

Premjeras Šiauliuose vertins švedų investicijas

Premjeras Šiauliuose vertins švedų investicijas

Premjeras Saulius Skvernelis penktadienį lankosi Šiauliuose, kur ketina įvertinti Švedijos kapitalo įmonės „ROL Group“ plėtrą. Vyriausybės vadovas taip pat ketina apsilankyti Šiaulių rajono Aukštelkės pagrindinėje mokykloje - pirmoje kaimo mokykloje, įsirengusioje išmaniąją klasę.

„Švedijos „ROL Group“ neseniai skelbė apie savo plėtros planus Šiauliuose. Mums tai svarbu dėl to, kad įmonė savo plėtrą vykdo regione, svarbu kad ir Lietuvos regionai turi potencialo pritraukti projektus, kurie kuria didelę pridėtinę vertę ir naujas darbo vietas. Vienas iš vizito tikslų bus susipažinti su šios įmonės plėtros planais“, - BNS sakė premjero atstovas spaudai Tomas Beržinskas.

Pasak jo, taip pat ketinama aplankyti miestams pavyzdžiu tapusia Aukštelkės pagrindinę mokyklą.

„Ši mokykla pasižymi savo aktyvumu, dalyvauja įvairiuose projektuose ir rodo pavyzdį miestų mokykloms. Ji taip pat yra pirma kaimiška mokykla Lietuvoje, įsirengusi išmaniąją klasę“, - sakė T. Beržinskas.

Vizito metu S. Skvernelis taip pat apsilankys Aukštelkės automobilių restauravimo įmonėje „Autogedas“, Šiauliuose susitiks su savivaldos atstovais, aplankys į Lietuvą grįžusių emigrantų restoraną, taip pat laikraščio „Šiaulių kraštas“ redakciją.

Autorius: Mindaugas Samkus
Šaltinis: BNS
„Naujienu agenturos BNS informacija atgaminti visuomenes informavimo priemonese bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

Pasidalink naujiena