Realu.lt

Prie „Technopolio“ komandos prisijungė naujas pardavimų vadovas

Prie „Technopolio“ komandos prisijungė naujas pardavimų vadovas

Didžiausią biurų miestą Lietuvoje valdantis „Technopolis“ turi naują pardavimų vadovą – nuo kovo 1 d. šias pareigas pradėjo eiti Linas Savickas.

„Šiemet ne tik atveriame naujo biurų pastato „Nova“ duris, bet ir pradedame „Betos“ rekonstrukciją, tad ilgametė Lino patirtis NT sektoriaus pardavimuose mums leis dar labiau sustiprinti savo pozicijas biurų nuomos rinkoje šiuo neįprastu metu. 2021–aisiais kartu su klientais esame kūrybingai susitelkę ieškoti bendrų sprendimų, mūsų tikslas – padėti verslams prisitaikyti prie naujos aplinkos. Tad „Technopolio“ filosofija, kad biuras yra daugiau nei kvadratiniai metrai, šiemet ypatingai aktuali – kartu su naujuoju pardavimų vadovu ir toliau vystysime paslaugų klientams spektrą, pildydami jį aktualiomis naujovėmis“, – pasakoja „Technopolio“ Lietuvos verslo regiono vadovė Lina Maskoliūnė.

Keliolika metų Linas Savickas dirbo vienose didžiausių šalies NT vystymo ir statybos įmonių „YIT Kausta“ ir „Darnu Group“. Pastaraisiais metais Linas koncentravosi išskirtinai į komercinių ir biurų patalpų sritį.

„Technopolis“ mano karjeroje yra laiptelis aukštyn – prisijungiu prie komercinio NT rinkos lyderio komandos. Džiugina ne tik profesinės galimybės ir iššūkiai prisidedant prie didžiausius biurų plotus valdančios įmonės, bet ir pati darbo kultūra – horizontalūs sprendimų priėmimai ir demokratiška kultūra, atvira idėjoms ir kupina prielaidų kūrybiškiems sprendimams. Šiuo metu rinkoje sklandančią nežinomybę noriu paversti galimybėmis – parodyti, kokią vertę įmonėms biuro paslaugos gali generuoti šiais įdomiais laikais“, – sako naujasis „Technopolio“ pardavimų vadovas Linas Savickas.

Šaltinis: technopolis.lt

Pasidalink naujiena