Realu.lt

Ruduo-žiema 2021/22: idėjos interjerui

Ruduo-žiema 2021/22: idėjos interjerui

Keičiasi sezonai, keičiasi ir interjero mados bei tendencijos. Kas populiaru šį rudenį ir nenumaldomai artėjančią žiemą? Jei planuojate naują interjero dizaino projektą, kviečiame paskaityti ir pasisemti idėjų.

Smėlio spalvos minkšti baldai

Šį rudenį ypatingai madingi yra smėlio spalvos minkšti baldai. Ne odiniai, o tekstiliniai, dar geriau - buklė, kilpinio audinio. Jie tarsi kviečia prisiminti vaikystėje turėtą švelnų, minkštą meškutį. Kai už lango tamsu, šalta ir drėgna, tokie baldai kuria ypatingą jaukumą kambaryje.

   

Karališka prabanga

Pasinerkite į karališką prabangą ir save parodykite pagalvėlėmis, rusvo aukso spalvomis ir karališkais kilimais. Užtenka pakeisti net ir nedideles interjero detales, tačiau jos leis pajusti ateinantį šaltąjį sezoną ir padės sukurti jaukumą namuose. Galite erdvei pridėti tiek spalvų, kiek tik jums norisi. Tekstilės, pagalvėlių ir kilimų tekstūrą ir prabangos lygį rinkitės pagal savo pojūtį.    

Užmiesčio rezidencijos jaukumas

Nesvarbu, ar ieškote idėjų užmiestyje esančiam namui ar miesto butui, ši tendencija labai tinka ir yra įgyvendinama visur. Užmiesčio rezidencijos jaukumas - tendencija, pasikartojanti kone kiekvienais metais artėjant šaltajam metų sezonui. Juolab, kad kaimiško dizaino elementai puikiai dera prie bet kokio stiliaus. Šių metų rudens ir žiemos spalvos - šalavijų žalia ir žemės tonai, kuriuos tobulai papildo medis ar kitos natūralios medžiagos.

      

Tamsiai žalia ir navy mėlyna

Šios spalvos puikiai tinka tiems, kurie nori savo namams suteikti daugiau jaukumo ir svetingumo. Tamsiai mėlyna, turinti šiek tiek pilkšvumo, laikoma labiausiai atpalaiduojančia spalva, tad drąsiai ją rinkitės svetainei.

         

  

Terakota

Deginto molio, arba terakotos, spalva taip pat labai tinka šiam sezonui. Jos atspalvių yra labai daug - nuo šiltos plytų raudonos iki rudos bei oranžinės. Terakotą interjere paprastai renkasi tie, kam jau pabodo daugelį metų vyravęs šaltas skandinaviškas minimalizmas. Deginto molio tonai dera su daugeliu interjero spalvų ir tinka beveik bet kuriam stiliui. Minimalizmui jie suteiks jaukumo, savo intensyvumu pabrėš interjero eklektiškumą. Terakotos spalvos taip pat puikiai tiks etno, retro, boho ir net pramoninio dizaino interjere.

   

               

 

 

Pasidalink naujiena