Šalia Klaipėdos prasideda naujo „Maxima“ prekybos centro statybos: investuos 3,2 mln. eurų

Antradienis, 14 kovo 2023

Šalia Klaipėdos, Gindulių gyvenvietėje, pradedamas statyti naujas prekybos paskirties pastatas, kuriame įsikurs „Maxima“ prekybos tinklo parduotuvė. Į naujo prekybos centro Klaipėdos rajone statybas planuojama investuoti 3,2 mln. eurų.

Nors naujų gyvenamųjų namų statyba Ginduliuose sparčiai plečiasi, šioje gyvenvietėje yra vos kelios parduotuvės. Statomame apie 1 400 kv. m. prekybos centre įsikurs ne tik „Maxima“, bet ir keletas mažesnių parduotuvių.

Šalia Klaipėdos prasideda naujo „Maxima“ prekybos centro statybos: investuos 3,2 mln. eurų 1
Šalia Klaipėdos prasideda naujo „Maxima“ prekybos centro statybos: investuos 3,2 mln. eurų 1

‎‎„Gindulių gyvenvietė yra tapusi Klaipėdos priemiesčiu kitapus Klaipėdos-Liepojos plento, kur keliasi gyventi jaunos šeimos, teikiančios pirmenybę užmiesčio ramybei. Prekybos vietų Ginduliuose nėra daug, todėl naujasis prekybos centras patenkins gyventojų poreikį patogiai apsipirkti šalia namų“, – kalba UAB „Eriadas“ vadovė Vita Žutautaitė.

Planuojama, kad naujasis prekybos centras, įsikursiantis adresu Žalioji g. 36, durs atvers šių metų paskutinį ketvirtį.

Projektą plėtoja nekilnojamojo turto plėtros įmonė „Eriadas“ kartu su kolektyvinio investavimo subjektų valdymo įmone UAB „DIFF Assets“. Prekybos paskirties pastatą projektavo Gedimino Jurevičiaus studija.

Įgyvendinant projektą, taip pat bus atlikti viešosios infrastruktūros gerinimo darbai. Pagal infrastruktūros sutartį bus sutvarkyta Gindulių Liepų gatvės atkarpa.

Apie UAB „Eriadas“

UAB „Eriadas“ yra nekilnojamojo turto plėtros įmonė, sėkmingai vystanti įvairių erdvių projektus nuo 2003 metų ir sukaupusi didelę patirtį nekilnojamojo turto plėtojimo, statybų valdymo bei techninės priežiūros srityse. UAB „Eriadas“ yra viena iš didžiausių nekilnojamojo turto vystytojų Lietuvoje ir pirmaujanti statybos valdymo įmonė Vakarų Lietuvoje.

https://sc.bns.lt/

Temos: Komercinis NT
Komentuoti Komentarai (0)
Palikite komentarą
Komentarai