Realu.lt

Sietle - išskirtinis plūduriuojantis namas

Sietle - išskirtinis plūduriuojantis namas

Nekilnojamojo turto pirkėjų, turinčių pilnas kišenes pinigų ir fantazuojančių apie gyvenimą ant vandens, Sietle (JAV) laukia puikus pasiūlymas - plūduriuojantis namas.

Namas „Aurora” yra apie 450 kv.m ploto rezidencija ant vandens prie Junjono ežero kranto. Šiuo metu rezidencija parduodama už 3,95 mln. dolerių. Namas pavadintas tilto, po kuriuo jis stovi, vardu. Tai yra didžiausias plaukiojantis namas gėlo vandens telkinyje.

„Jam neprilygsta niekas. Jis yra gerokai didesnis nei dauguma įprastų vienbučių namų”, - sako namą pardavinėjantis nekilnojamojo turto agentas Jay’us Kippas. „Miestas dabar reguliuoja plaukiojančių objektų dydį ir tai, ką galima pastatyti ant vandens”. Šiuo metu ant vandens leidžiama statyti perpus mažesnius statinius. Tokį sprendimą miesto valdžia priėmė prieš daugiau nei 30 metų. Yra nustatytas tam tikras maksimalus plaukiojančių objektų kiekis ir, jei nori pastatyti naują objektą ant vandens, turi sunaikinti kažkurį iš jau esančių.

Šis plūduriuojantis namas atrodo kaip įprastas trijų aukštų gyvenamasis namas, išskyrus tai, kad jis pastatytas ant metalinio korpuso, o ne betono pamatų. Ant vandens jis plūduriuoja nuo 2021 metų.

Anot NT agento, namas yra labai stabilus, jame nesijaučia jokio svyravimo, kokio būtų galima tikėtis mažesniame plūduriuojančiame objekte, tad ir jūros ligos nereikia baimintis. „Net didžiausi laivai, atplaukiantys į ežerą ir išplaukiantys iš jo, namo visiškai nejudina”.

Namui stabilumo suteikia aliuminio karkasas, sugeriantis vandens poveikį. Dėl jo name nėra nei gipso kartono įtrūkimų, nei medienos skilimų ar kitų pažeidimų, kurie galėtų kelti pavojų.

Skirtingai nuo laivo, šis plūduriuojantis namas neturi varomosios sistemos, todėl jis neplaukia. Anot NT agento, tai labiau namas, o ne laivas.

Šiame name ant vandens yra trys miegamieji, trys vonios kambariai, erdvi svetainė, virtuvė ir namų kino teatras. Namo statyboms buvo panaudota šešių skirtingų rūšių mediena.

Apatiniame aukšte yra du miegamieji, o pagrindinis miegamasis įrengtas viršutiniame namo aukšte. Jame yra speciali niša skaitymui, drabužinė, vonios kambarys su vonia ir dušu. Visas trečias aukštas yra skirtas šeimininkų erdvei.

Namo išorėje yra keli deniai, į kuriuos patenkama iš kambarių. Iš vienos pusės atsiveria platūs ežero vaizdai, iš kitos pusės vaizdus užstoja kaimyninis plūduriuojantis namas.

Plūduriuojančių gyvenamųjų objektų pirkėjai visada supranta, ką perka. „Žmonės neatvyksta netyčia pirkti plūduriuojančių objektų”, - sako NT agentas Kippas. „Tai visada būna sąmoningas ir apgalvotas žingsnis.

Ežero krantas, prie kurio šliejasi namas, yra itin pageidaujamoje ir eklektiškoje Fremonto dalyje, kur netoliese yra įsikūrusios daugelis didžiųjų technologijų kompanijų, tokių kaip „Google“, „Tableau“, „Adobe“ ir „Facebook“.

Kaip atrodo namas ir jo interjeras, galite pamatyti skelbime.

Šaltinis: realtor.com

 

Pasidalink naujiena