Realu.lt

SKY HOME - projektas Viršuliškėse, leidžiantis priartėti prie dangaus

SKY HOME - projektas Viršuliškėse, leidžiantis priartėti prie dangaus

Laikui bėgant miestai auga ir keičiasi. Senosios erdvės, kurios iki tol nebuvo išnaudotos, atrandamos vystytojų ir gyventojų iš naujo. Taip nutiko ir Vilniaus mikrorajonui Viršuliškėms. Čia sparčiai auga verslo centrų ir gyvenamųjų daugiabučių zona Pilaitės pr. ir Vakarinio aplinkkelio sankirtoje.

Ypatingai patogioje vietoje statomas daugiabutis vaizdingu pavadinimu - SKY HOME. Šiam projektui toks pavadinimas suteiktas ne šiaip sau. Projekto vystytojas - rinkoje gerai žinomas ir turintis ilgametę patirtį gyvenamųjų daugiabučių statyboje - puikiai parinko namo išdėstymą sklype. Statomas namas bus 16 aukštų, vaizdo pro langus neužstos kiti pastatai ar medžiai, tad gyventojai galės mėgautis atsiveriančiomis Vilniaus panoramomis ir atviru dangumi.

Daugiabutis SKY HOME, kurio statybų pabaiga numatoma 2022 m. IV ketvirtyje, patrauklus ne tik lokacija mieste ir patogiu susisiekimu su kitomis miesto dalimis, bet ir aplink jau esančiomis ir planuojamomis žaliosiomis zonomis. Šalia namo bus įrengta vaikų žaidimo aikštelė. Vilniaus savivaldybė dar šiemet yra numačiusi įrengti žaliąją zoną su parku, miškeliu ir tvenkiniu, kur gyventojai galės leisti laiką šalia namų.

Butų išplanavimas yra praktiškas ir funkcionalus. Pirkėjai gali rinktis įvairios kvadratūros butus: nuo 37 kv.m iki 78 kv.m ploto. Vystytojas butus pirkėjams perleis su pilna daline apdaila, maksimaliai sutvarkytais san. mazgais ir daugybe elektros instaliacijos taškų, taip pirkėjams sutaupydamas dalį lėšų ir rūpesčių bei padėdamas kuo praktiškiau įsirengti savo namus. Pateisindamas praktiško ir modernaus projekto vardą, vystytojas kiekviename bute įrengs sieninį rekuperatorių, o bendroms namo reikmėms reikalingą elektrą gamins ant stogo įrengta saulės elektrinė. Kiekvienas butas daugiaaukštyje turės balkoną arba terasą. Po namu įrengta dviejų lygių požeminė automobilių stovėjimo aikštelė.

Vystytojai, norėdami pritraukti pirkėjų dėmesį dar statybų eigoje, paruošia patrauklias projektų vizualizacijas, pagal kurias klientai ir sprendžia, įsigyti siūlomą nekilnojamojo turto objektą ar ne. Kai kurios vizualizacijos neretai skiriasi nuo galutinio rezultato. SKY HOME projekto atstovų teigimu, vystytojo siekis yra maksimaliai atitikti jau dabar pirkėjams pateikiamas projekto vizijas, kad pasibaigus statyboms klientams nekiltų abejonių dėl savo sprendimo.

SKY HOME butai tiks tiek patiems juose gyventi, tiek įsigyti investicijai. Šalia jau yra pastatyti nemaži verslo centrai, vietovė tarp Vakarinio aplinkkelio ir Spaudos rūmų yra aktyviai plėtojama, tad klientai nuomai yra visai čia pat. Patogi vieta mieste bei praktiški butai - puiki vieta gyventi.

Daugiau informacijos:

www.capital.lt

Pasidalink naujiena