Sostinės pašonėje komfortiški namai su žadą atimančiais saulėlydžiais

Antradienis, 02 balandžio 2024

Autorius: Realu.lt

Klevinė, Bendoriai, Mažoji Riešė – Vilniaus šiaurės vakaruose esantys priemiesčiai, sparčiai augantys ir kuriantys galimybę gyventi name, nenutolstant nuo sostinės. Čia mielai kuriasi jaunos šeimos, o vystytojai nuolat siūlo rinkai naujų patrauklių projektų. Vienas jų – individualių namų projektas „Girių namai“.

Gyvenimas sostinės pašonėje

Vilniaus šiaurės vakaruose išsidėsčiusios gyvenvietės yra labai paklausios tarp būsto pirkėjų. Čia vyrauja mažaaukštė statyba ir gyvenamieji namai. Naujakuriams šios vietos patrauklios tuo, jog vos per 15-20 minučių automobiliu galima pasiekti sostinę. Šalia netrūksta prekybos vietų ir paslaugų įmonių, kursuoja viešojo transporto autobusai. Įsikurti šiose gyvenvietėse patrauklu ir šeimoms, nes yra nemažai darželių ir mokyklų.

Šiaurės vakarinės miesto dalies populiarumas auga. Tai rodo jau vystomi ir projektuojami negyvenamieji kompleksai: Vilniaus verslo parkas, teniso kortai, padelio teniso kompleksas, Galinės sporto arena, talpinsianti 1500 žiūrovų.

Kadangi paklausa yra nemaža, vystytojai nesnaudžia. Naujos statybos namų pasiūla Klevinėje ir aplinkiniuose rajonuose yra gana didelė. Čia gausu įvairių tipų namų – nuo kotedžų iki individualių namų. Vystytojų siūlomi projektai taip pat varijuoja nuo kelių namų iki ištisų kvartalų su bendra architektūra ir uždara teritorija.

Žadą atimantys saulėlydžiai „Girių namuose“

„Girių namai“ – naujos statybos vientisos architektūros blokuotų namų kvartalas Klevinėje. Pagrindinis šio projekto išskirtinumas -  erdvūs sklypai - kiekvienam namui priklauso 7,5 arų ar didesnis sklypas. Jame, neišnaudojant visos erdvės, lengvai galima įkurti vaikų žaidimo aikštelę, poilsio zoną ar gėlyną.

Visame kvartale sutvarkyta infrastruktūra – įrengtos gatvės, pėsčiųjų takai, apšvietimas. „Vienas didžiausių šio projekto privalumų – miesto komunikacijos“, - pasakoja „Capital“ nekilnojamojo turto (NT) brokerė Svetlana Vaitkienė. Čia namus kuriantiems gyventojams nereikės rūpintis gręžinio bei nuotekų valymo įrenginių įrengimu ir vėlesne nuolatine priežiūra. „Galimybė prisijungti prie miesto komunikacijų yra ne tik patogu, bet ir leis gyventojams sutaupyti pinigų“, - pabrėžia NT brokerė.

Būsto pirkėjams projekto vystytojas siūlo rinktis iš 4 funkcionaliai išplanuotų namų tipų, kuriuose integruoti erdvūs tūriniai sprendimai: aukštos - 3 metrų aukščio - lubos, dideli langai ir individualios terasos.

Namų energinė klasė – A++. Tai rodo, jog namai yra itin ekonomiški ir užtikrina aukštą gyvenimo komfortą. Kokybiškas pastato sandarumas, efektyvios šildymo ir vėdinimo sistemos užtikrins tolygią vidaus temperatūrą ir komfortišką ir jaukų buvimą namuose visais metų laikais.

Projektas „Girių namai“ įsikūręs sparčiai besivystančioje teritorijoje, netoli senojo Ukmergės plento ir automagistralės Vilnius-Panevėžys. Tai leis lengvai pasiekti tiek Vilniaus centrą, tiek kitas norimas vietas. 

„Capital“ NT brokerė Sigita Žlabienė pabrėžia, jog šis projektas labiausiai yra orientuotas į šeimas su vaikais. Erdvūs sklypai su plačiomis jų įveiklinimo galimybėmis leis gyventojams susikurti tokią erdvę, kokios jiems reikia. „Šeimoms su vaikais labai reikalingas savas kiemas, kuris būtų saugus ir smagus vaikams. Taip pat ir suaugęs, grįžęs po darbo gali mėgautis ramybe ir supančia natūralia gamta“, - sako NT brokerė.

Projektas „Girių namai“ atitinka visus programos, skirtos padėti jaunoms šeimoms įsigyti būstą, reikalavimus. Jaunos šeimos, apsisprendusios įsigyti namą šiame projekte, gali pasinaudoti valstybės parama „Jaunoms šeimoms, įsigyjančioms pirmąjį būstą regionuose“ ir gauti net iki 87 tūkst. eurų valstybės subsidiją. Tai dar vienas paskatinimas jauniems žmonėms rinktis „Girių namus“.

Projekte namą įsigiję puikiai jausis ir vyresnio amžiaus žmonės, kuriems svarbu kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, gamtoje, o turėdami erdvų sklypą, ir šiltnamį galės pasistatyti ar savo daržovių užsiauginti.

S. Vaitkienė pasakoja, jog pirmą kartą su kolege vakare nuvykus apžiūrėti šio projekto, jas nustebino nepakartojamas saulėlydžio vaizdas. „Projekto vieta – nuostabi. Iš teritorijos matosi laukai, vaizdo į tolį niekas neužstoja. Gali pasidėti kėdę, atsisėsti ir lydėti saulę vakarais. Mažai yra tokių vietų Vilniuje, kur galima stebėti tikrą saulėlydį“, - žavisi NT brokerė.

Pasak S. Žlabienės, projektui „Girių namai“ patrauklumo suteikia ir tai, jog projekto vystytojas yra patyręs šioje srityje ir labiausiai vertinantis atliktų darbų kokybę ir būsimų gyventojų poreikius. „Vystytojo požiūris į namo pirkėją – išskirtinis. Jei tam, kad maksimaliai patenkintų pirkėjo poreikius ir lūkesčius, reikės pakeisti darbų eiliškumą, namo išplanavimą ar kitaip prisitaikyti, jis taip ir padarys“, - pasakoja S. Žlabienė. Vystytojas įsiklauso į kiekvieną klientą ir vadovaujasi nuomone, jog žmogus perka namą ir nori jame gyventi taip, kaip nori jis pats, o ne kaip architektas ar statytojas suplanavo.

Nesvarbu, ar jauna šeima, ar vyresnio amžiaus žmogus, „Girių namai“ – puikus pasirinkimas visiems, kurie vertina komfortą, ramybę ir gamtos grožį.

Į visus klausimus apie projektą „Girių namai“ atsakys pardavimo atstovės: